Ski Jump Simulator • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Ski Jump Simulator

gra Ski Jump Simulator

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Gra w skoki narciarskie
Grafika: 2D
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: SuperNova Interactive
Platformy: WWW, PC, smartfon
Premiera: TBA [jesień 2021]
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 39. WG GATUNKU MMORPG
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 8.3

Kultowa "Gra w Małysza" w nowym wydaniu MMORPG!

Ski Jump Simulator to idealna propozycja dla fanów gier sportowych, jak i również rywalizacji online na najwyższym poziomie. Po wielu innych produkcjach nadszedł czas na grę, która łączy w sobie najlepsze cechy skoków narciarskich i gier pokochanych przez graczy.
Ski Jump Simulator - Skoki narciarskie - Gra w Małysza
Ski Jump Simulator to dzieło firmy SuperNova Interactive powstałe z myślą o fanach skoków narciarskich. Gra łączy w sobie elementy zręcznościowe, znane z takich produkcji jak Deluxe Ski Jump, przy okazji dodając do tego zaawansowany aspekt prowadzenia kariery skoczka. W Ski Jump Simulator nie zabraknie zatem zarządzania ekwipunkiem, zabawy i aktywności poza skocznią, czy po prostu szaleństwa na zeskoku. Wszystko to okraszone nie tylko niezwykłym modelem sterowania, ale również oryginalną i miłą dla oka grafiką oraz godnymi podziwu rozwiązaniami technicznymi.

Ski Jump Simulator - gra w małysza - game dev

Pieczołowicie przygotowane i odtworzone skocznie

Twórcy gry dołożyli wielu starań do tego, aby świat gry pochłonął nas w całości. Dlatego w Ski Jump Simulator zobaczymy nie tylko skocznie. Poza nimi przygotowano wiele użytecznych budynków, w których nasz zawodnik może spędzić czas – na przykład modernizując swój sprzęt w Warsztacie. Najważniejszym elementem są jednak same obiekty sportowe do skakania. Tutaj gra może pochwalić się niezwykłym zróżnicowaniem skoczni. Każda jest inna, posiada własną specyfikę i wymagania odnośnie naszych umiejętności. Dlatego też po perfekcyjnym opanowaniu jednego obiektu nie będziemy automatycznie skakali świetnie na innym. Skocznie różnią się m.in. kątem nachylenia, długością rozbiegu, a nawet warunkami atmosferycznymi, które mogą nas tam spotkać!

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra jumping

Warunki atmosferyczne to również ogromna zaleta gry. Są generowane dynamicznie i niejednokrotnie nas zaskoczą. Zmiana wiatru, czy opadów w trakcie trwania zawodów będą stanowić nie lada wyzwanie, z którym poradzą sobie gracze zaprawieni w... skakaniu. Efekt jest niezwykły – szczególnie, gdy nad zeskokiem pojawia się burza z piorunami! Podobnie realistycznie wygląda sprawa fizyki skoku narciarskiego. Składa się na nią aż 10 różnych czynników, które wpływają na zachowanie zawodnika np. w trakcie zjazdu, lotu czy lądowania. Podobnie sprawa wygląda w trakcie upadków, choć tych nikomu nie życzymy!

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie

Realistyczna fizyka skoku narciarskiego

To oczywiście nie wszystko, bowiem Ski Jump Simulator to nie tylko skakanie. Gra oferuje nam pasjonujący tryb fabularny, dzięki któremu będziemy mogli wcielić się w młodego skoczka narciarskiego i towarzyszyć mu przez całą jego karierę. Rozgrywkę rozpoczniemy jako Junior, a wraz ze zdobywaniem doświadczenia i umiejętności, podejmiemy starty w coraz bardziej wymagających zawodach aż do osiagnięcia najwyższego tytułu Legendy Skoków. Gra pozwoli nam wygrywać nawet Puchar Świata, czy Turniej Czterech Skoczni! Jeżeli komuś i tak brakuje rywalizacji, może spróbować swoich sił w zawodach online, dzięki którym zmierzy się z graczami z całego świata. Wszystko to w przeglądarce, dzięki czemu Ski Jump Simulator jest dostępny dla każdego!

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie online

Wspomniany aspekt online to prawdziwa wisienka na torcie, jakim jest Ski Jump Simulator. Gracz będzie mógł oddać się rywalizacji multiplayer z innymi zawodnikami z całego świata. Po raz pierwszy w historii gier wideo możemy oddać się rywalizacji w tego typu grze, jednocześnie mając do dyspozycji pełną kontrolę nad skoczkiem! Gra w Małysza? Zdecydowanie tak, a nawet wiele więcej. W końcu Ski Jump Simulator można śmiało nazwać grą MMORPG z uwagi na zaawansowany system zarządzania m.in. swoim sprzętem. Do tego wszystkiego dodajmy rozbudowany system sterowania skoczkiem narciarskim w każdej fazie lotu. Jeżeli marzyliście o zdobyciu Kryształowej Kuli, to tutaj możecie tego śmiało dokonać – wszystko odbywa się na świetnie zaprojektowanych skoczniach, które są pieczołowitym odzwierciedleniem rzeczywistych obiektów tego typu z całego świata.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Ski Jump Simulator
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze