Ski Jump Mania 3 • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Ski Jump Mania 3

gra Ski Jump Mania 3

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie
Grafika: 2D
Producent: POWERPLAY MANAGER
Wydawca: POWERPLAY MANAGER
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 341. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
26.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Ski Jump Mania 3 to produkcja umożliwiająca nam zapoznanie się i wkroczenie do świata niezwykle specyficznego sportu, jakim są skoki narciarskie. Ta niezwykle popularna w Polsce dyscyplina w ostatnich latach zdobyła całe rzesze fanów, lecz ciężko powiedzieć to samo o osobach faktycznie praktykujących dyscyplinę. Ski Jump Mania 3 pozwala nam sprawdzić się jako skoczek, a także walczyć o najważniejsze trofea na różnorodnych skoczniach i turniejach. 

Rozgrywka w Ski Jump Mania 3 to nie tylko same konkursy, ale i szereg aktywności poza zawodami. Jako skoczek musimy pamiętać przede wszystkim o właściwym treningu, który zapewnia rozwój naszych umiejętności i cech. Należy starać się o ulepszanie poszczególnych elementów z których składa się skok, jak choćby najazd czy wybicie, a także kontrola w czasie lotu i lądowanie. Trening to oczywiście nie wszystko, bowiem twórcy zadbali również o tryb fabularny, w którym możemy poznać ciekawą historię. 

Na całość rozgrywki składa się oczywiście faktycznie odbywanie skoków podczas zawodów, ale nie zabrakło także interesujących trybów rywalizowania z innymi graczami z całego świata. Poza stawaniem w szranki w ramach zawodów, możemy także poprawiać rekordy skoczni i zdobywać coraz to wyższe pozycje w rankingach. Całość została zaprojektowana w bardzo przyjemnej i schludnej oprawie wizualnej oddającej ciekawy klimat panujący podczas zabawy.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Mania 3 - Trailer [HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

  • Sonda Ski Jump Mania 3
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze