Ski Jump Mania

 • Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: PowerPlay Manager
  Wydawca:
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2011
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     80. 7.0 Sportowe & wyścigi
  7.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Ski Jump Mania” jest grą internetową przeznaczoną na ekrany popularnych przeglądarek internetowych. Jej początki sięgają 2011 roku. Właścicielem do jej praw jest znana z przeglądarkowych menadżerów sportowych firma Power Play Manager. „Ski Jump Mania” może pochwalić się ponad 100 tysiącami zarejestrowanych użytkowników, którzy wspólnie cieszą się rozgrywką. Wśród dostępnych wersji językowych gry nie zabrakło wersji w języku polskim.

Jak łatwo się domyślić, „Ski Jump Mania” jest grą w całości poświęconą tematyce skoków narciarskich. Gracze wcielają się w niej w ambitnego zawodnika, który dzięki wielu godzin ciężkich treningów z poziomu amatora awansuje do ścisłej elity wirtualnego świata. „Ski Jump Mania” jest prawdziwą gratką dla fanów tej dyscypliny, gdyż pojawiają się w niej najbardziej znane obiekty świata. Rywalizacja z innymi zawodnikami odbywa się między innymi poprzez pojedynki oraz mistrzostwa, z którymi wiążą się największe emocje.

Warto również wspomnieć, że podobnie jak inne produkcje firmy Power Play Manager, „Ski Jump Mania” jest grą w całkowicie darmową. Aby cieszyć się rozgrywką, wystarczy założyć konto albo zalogować się przez Facebooka.

video

Ski Jump Mania - gameplay

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Ski Jump Mania
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.