Ski Champion • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Ski Champion

gra Ski Champion

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Mobilna gra o sportach zimowych
Grafika: 2D
Producent: Majaka Corporation
Wydawca: Majaka Corporation
Platformy: Android, iOS
Premiera: 2012
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 348. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
27.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Ski Champion to mobilna gra traktująca o sportach zimowych, a konkretnie o slalomie narciarskim. Producenci gry chwalą się przede wszystkim emocjonującym sterowaniem naszym zawodnikiem, które po osiągnięciu wymaganej wprawy pozwala na ekscytującą zabawę. Zaletą jest również rozbudowany tryb rozgrywki, w którym bierzemy udział w różnorodnych zawodach rozsianych po całym świecie, a także polepszamy swoje umiejętności i zdobywamy coraz lepsze wyniki oraz osiągnięcia.

Ski Champion to zaskakująco rozbudowana produkcja, w której różnorodne stoki zjazdowe nie tylko urozmaicają zabawę, ale także pozwalają na spróbowanie róznych stylów rozgrywki. Sprawia to również, że wcale niełatwo będzie się nauczyć tras na pamięć, gdyż będą się one często zmieniały. Sami twórcy zachęcają graczy do nauczenia się sterowania i samej gry podczas rozgrywki offline. Dopiero uzbieranie odpowiedniego doświadczenia sprawi, że będziemy gotowi na podjęcie rywalizacji online z innymi graczami z całego świata.

Ski Champion to darmowa gra online dostępna na urządzenia mobilne. Cechuje ją ciekawa oprawa wizualna i wciągająca rozgrywka, która stanowi idealne połączenie z sieciową rywalizacją online. Idealna propozycja na zimę? Zdecydowanie tak. Szczególnie, że grać można z poziomu swojego smartfona, w drodze do szkoły lub pracy. Jest to również przedstawiciel raczej niszowego podgatunku gier sportowych, bowiem niewiele jest produkcji traktujących o slalomie narciarskim. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Champion - Gameplay [HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]
My Gym: Fitness Studio Manager - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Ski Champion
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze