Shinobi World • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Shinobi World

gra Shinobi World

Gatunek: MMORPG
Tematyka: MMO w świecie Naruto
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Comper Games
Wydawca: Comper Games
Platformy: PC
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 227. WG GATUNKU MMORPG
25.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 6.7

Shinobi World to kolejna propozycja MMO ze stajni Comper Games. W związku z tym, co jest niewątpliwą zaletą, to rozpoczęcia rozgrywki używamy tego samego konta użytkownika, jak w przypadku innych tytułów firmy. Jeżeli mamy w zanadrzu rozgrywkę w choćby Kosmicznych Wojowników to nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu przejść do świata Naruto.

W przeciwieństwie do swojego innej gry twórców, czyli Kosmicznych Wojowników, Shinobi World koncentruje się wokół historii Naruto i wydarzeń z tego uniwersum. Gra opiera się na dokładnie tych samych mechanikach i założeniach. Wraz ze startem gry wybieramy postać (choć obecnie dostępny jest tylko Naruto) i ruszamy na wyprawę pełną przygód. Twórcy reklamują swoją grę wieloma zadaniami i lokacjami do odkrycia, a także brakiem uciążliwych reklam.

Rozbudowanym i istotnym elementem gry jest system rozwoju postaci, a także aspekty społecznościowe. Te pierwsze to przede wszystkim rozwijanie umiejętności bohatera oraz wyposażanie go w najlepszy ekwipunek. Drugi aspekt natomiast, koncentruje się wokół oddanej i sympatycznej bazie graczy. Podobnie jak w przypadku Kosmicznych Wojowników, gra jest pełna fanów samego świata Naruto, zatem wraz z organizowaniem się graczy w klany można poznać świetnych towarzyszy.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Shinobi World - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Shinobi World
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze