Shakes and Fidget • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Shakes and Fidget

gra Shakes and Fidget

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent: Playa Games GmbH
Wydawca:
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 229. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
57.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 6.5
OCENA REDAKCJI 7.3

„Shakes and Fidget” jest bazującą na technologii Flash grą stworzoną z przeznaczeniem dla użytkowników przeglądarek internetowych. Jej światowa premiera miała miejsce 22 czerwca 2009 roku. Za jej stworzenie stoi znane z innych produkcji przeglądarkowych niemieckie studio Playa Games GmbH. Wśród dostępnych wersji językowych gry nie zabrakło wersji w języku polskim.

„Shakes and Fidget” przenosi gracza do fantastycznego świata stworzonego z wyraźnym przymrużeniem oka. Gra cechuje się przyjemną dla oka komiksową oprawą i takimi stworzeniami, jak potworne zajączki czy piekielne oblubienice. Gracze mogą spędzić czas przeżywając kolejne przygody oraz zdobywając złoto, rozwijając swoją postać albo sprawdzając swoje umiejętności na arenie w starciach przeciwko innym śmiałkom.

Warto również wspomnieć, że „Shakes and Fidget” jest grą wielokrotnie nagradzaną. Nie wymaga ona żadnych opłat, w zamian za co twórcy wprowadzili opcję dobrowolnych mikrotransakcji. Ponadto, cała rozgrywka dzieje sie w oknie przeglądarki, dzięki czemu nie trzeba niczego ściągać czy instalować. Ciekawa oprawa i wyraźne poczucie humoru twórców sprawiają, że „Shakes and Fidget” przypadnie do gustu nie tylko zagorzały fanom fantasy.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Shakes and Fidget - gameplay
Shakes and Fidget - drugi gameplay
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]
3DFuckDolls - Top 5 Adult Games
Cunt Empire - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Shakes and Fidget
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze