Shadow Time

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Manga i anime
  Grafika: 2D
  Producent: Shadow Time
  Wydawca: Shadow Time
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2017
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     25. 7.5 Fantasy MMORPG
  8.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  15
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Shadow Time jest grą z gatunku MMORPG osadzoną w świecie Anime oraz Fantasy stworzoną przez niezależny polski zespół. Pod koniec marca ukazała się jej oficjalna premiera. Gra jest darmowa i przeznaczona na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią również w wersji mobilnej.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co da się zauważyć choćby w wyborze postaci.  Jednakże cała jej treść tworzy całkowicie odrębną fabułę.

Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zakłócona przez Jeźdźców Apokalipsy chcących przejąć władzę. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur i innych czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz główny bohater, który ma za zadanie zapobiec całej tej katastrofie.

Na początku przychodzi nam wybrać jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada indywidualne atrybuty przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję charakterystyczną dla każdej z nich.

W celu zdobycia doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków pobocznych, które oferują nam wykonywanie zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, tak więc możemy udać się tam, gdzie nas nogi poniosą. W miarę zdobywania doświadczenia, nasz bohater może nauczyć się nowej techniki lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozwoju naszego bohatera. System walki odbywa się w trybie turowym i tutaj też aspekt ten poszerza się o indywidualne dostosowanie szybkiej walki pod siebie.

video

Shadow Time - oficjalny zwiastun [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2017-08-02 15:25:44

"Sam pomysł na grę tego typu wziął się stąd, że Hubert miał kiedyś swoją grę przeglądarkową" Jako twórca 1 wersji Shadow Time i osoba która wymyśliła tą nazwę protestuję ze stwierdzeniem, że to była gra Kurta (który był tylko grafikiem i w zasadzie prócz grafiki nie miał żadnego wkładu w grę). Ponadto mam nadzieje, że evilbazard to nie bizzard (czy jak mu tam było) i to tylko zbieżność nicków. Prócz tego nie mam nic do tego, że rozwijacie projekt którego jestem ojcem, to nawet dość wesołe dla mnie :) Wizualnie gra robi bardzo fajne wrażenie, natomiast z punktu technicznego jest mizernie :( XHR jest robiony zbyt często, a jego w ogóle tam nie powinno być lub powinien zostać ograniczony do minimum na rzecz websocket - zabijacie nie tylko swój serwer, ale i przeglądarki graczy! Ponadto jak spojrzałem w źródło to spadłem z krzesła - jednym słowem słabizna, ale życzę sukcesów i powodzenia! :)

 • Sonda Shadow Time
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-08-22 08:15:57 gra jest spoko
2017-08-20 14:59:00 Ktoś się zabrał za delirke ? Bo widze strona dziala :D
2017-08-18 22:10:25 Co jakiś czas sprawdzam czy delirium nie powróciło. Strasznie mnie zabolało, gdy gra zniknęła. Cieszę się, że chociaż strona główna działa, mam nadzieję, że niedługo będzie można znów zająć się niszczeniem ludzkości :x