Shadow Time

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Manga i anime
  Grafika: 2D
  Producent: Shadow Time
  Wydawca: Shadow Time
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2017
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     60. 7.1 Fantasy MMORPG
  18.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  16
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Shadow Time jest grą z gatunku MMORPG osadzoną w świecie Anime oraz Fantasy stworzoną przez niezależny polski zespół. Pod koniec marca ukazała się jej oficjalna premiera. Gra jest darmowa i przeznaczona na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią również w wersji mobilnej.

Gra inspirowana jest tytułami znanych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co da się zauważyć choćby w wyborze postaci.  Jednakże cała jej treść tworzy całkowicie odrębną fabułę.

Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zakłócona przez Jeźdźców Apokalipsy chcących przejąć władzę. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur i innych czarnych charakterów zaczyna się panoszyć po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz główny bohater, który ma za zadanie zapobiec całej tej katastrofie.

Na początku przychodzi nam wybrać jedną z pięciu dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada indywidualne atrybuty przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję charakterystyczną dla każdej z nich.

W celu zdobycia doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków pobocznych, które oferują nam wykonywanie zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, tak więc możemy udać się tam, gdzie nas nogi poniosą. W miarę zdobywania doświadczenia, nasz bohater może nauczyć się nowej techniki lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozwoju naszego bohatera. System walki odbywa się w trybie turowym i tutaj też aspekt ten poszerza się o indywidualne dostosowanie szybkiej walki pod siebie.

video

Shadow Time - oficjalny zwiastun [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2017-08-02 15:25:44

"Sam pomysł na grę tego typu wziął się stąd, że Hubert miał kiedyś swoją grę przeglądarkową" Jako twórca 1 wersji Shadow Time i osoba która wymyśliła tą nazwę protestuję ze stwierdzeniem, że to była gra Kurta (który był tylko grafikiem i w zasadzie prócz grafiki nie miał żadnego wkładu w grę). Ponadto mam nadzieje, że evilbazard to nie bizzard (czy jak mu tam było) i to tylko zbieżność nicków. Prócz tego nie mam nic do tego, że rozwijacie projekt którego jestem ojcem, to nawet dość wesołe dla mnie :) Wizualnie gra robi bardzo fajne wrażenie, natomiast z punktu technicznego jest mizernie :( XHR jest robiony zbyt często, a jego w ogóle tam nie powinno być lub powinien zostać ograniczony do minimum na rzecz websocket - zabijacie nie tylko swój serwer, ale i przeglądarki graczy! Ponadto jak spojrzałem w źródło to spadłem z krzesła - jednym słowem słabizna, ale życzę sukcesów i powodzenia! :)

 • Sonda Shadow Time
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-01-13 10:55:49 fajne
2017-12-27 17:57:14 ja sie pytam gdzie drakensang online
2017-12-21 00:03:35 Nie wiem czy GW2 zasługuje na 1 miejsce skoro po miesiącu już nudził...