SeaFight

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Piraci
  Grafika: izometryczna
  Producent: Bigpoint Games
  Wydawca: Bigpoint Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2006
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     147. 6.7 MMORPG
  12.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Seafight” jest grą przeznaczoną dla użytkowników przeglądarek internetowych, których interesują przygody rodem z „Piratów z Karaibów”. Za jej stworzenie i wydanie odpowiedzialne jest cieszące się uznaniem wśród graczy niemieckie studio Bigpoint Games. Premiera gry miała miejsce 18 marca 2006 roku. Obecnie gra może pochwalić się ponad 40 milionami zarejestrowanych kont. „Seafight” została przetłumaczona na ponad 30 języków. Wśród dostępnych wersji językowych, dostępna jest również wersja w języku polskim.

Rozgrywka w „Seafight” dzieje się głównie na otwartym morzu. Gracze wcielają się w rolę kapitanów pirackich statków, którzy przemierzają świat w poszukiwaniu skarbów. Większość czasu spędzana jest w grze na bitwach morskich, w których gracze stawiają czoła rożnym potworom morskim oraz innym kapitanom w walkach PvP. Warto również wspomnieć, że gracze mogą też zrzeszać się w gildie, które drogą współpracy bronią i atakują tak zwane „Wyspy Gildii”, które porozrzucane są na mapie gry.

„Seafight” jest grą, która nie wymaga ściągania ani instalacji jakichkolwiek plików. Aby cieszyć się rozgrywką okraszoną przyjemną dla oka grafiką, wystarczy jedna z popularnych przeglądarek internetowych. Niepotrzebne są również żadne opłaty, chociaż w zamian za rzeczywiste pieniądze, można uzyskać dostęp do niektórych niedostępnych w inny sposób udogodnień.

video

SeaFight - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda SeaFight
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)