SeaFight

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Piraci
  Grafika: izometryczna
  Producent: Bigpoint Games
  Wydawca: Bigpoint Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2006
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     109. 6.7 MMORPG
  9.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Seafight” jest grą przeznaczoną dla użytkowników przeglądarek internetowych, których interesują przygody rodem z „Piratów z Karaibów”. Za jej stworzenie i wydanie odpowiedzialne jest cieszące się uznaniem wśród graczy niemieckie studio Bigpoint Games. Premiera gry miała miejsce 18 marca 2006 roku. Obecnie gra może pochwalić się ponad 40 milionami zarejestrowanych kont. „Seafight” została przetłumaczona na ponad 30 języków. Wśród dostępnych wersji językowych, dostępna jest również wersja w języku polskim.

Rozgrywka w „Seafight” dzieje się głównie na otwartym morzu. Gracze wcielają się w rolę kapitanów pirackich statków, którzy przemierzają świat w poszukiwaniu skarbów. Większość czasu spędzana jest w grze na bitwach morskich, w których gracze stawiają czoła rożnym potworom morskim oraz innym kapitanom w walkach PvP. Warto również wspomnieć, że gracze mogą też zrzeszać się w gildie, które drogą współpracy bronią i atakują tak zwane „Wyspy Gildii”, które porozrzucane są na mapie gry.

„Seafight” jest grą, która nie wymaga ściągania ani instalacji jakichkolwiek plików. Aby cieszyć się rozgrywką okraszoną przyjemną dla oka grafiką, wystarczy jedna z popularnych przeglądarek internetowych. Niepotrzebne są również żadne opłaty, chociaż w zamian za rzeczywiste pieniądze, można uzyskać dostęp do niektórych niedostępnych w inny sposób udogodnień.

video

SeaFight - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda SeaFight
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.