RuneScape

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Jagex Ltd.
  Wydawca: Jagex Ltd.
  Platformy: Mac OS X, Przeglądarka internetowa, Windows
  Premiera: 2001
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     146. 6.7 Fantasy MMORPG
  35.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„RuneScape” jest jedną z najpopularniejszych gier internetowych reprezentujących gatunek massively multiplayer online role-playing game. Za powstaniem i rozwojem produkcji stoi angielskie studio komputerowe Jagex Games Studios, a jej początki sięgają 4 stycznia 2001 roku. Początkowo, „RuneScape” przeznaczona była tylko na okna przeglądarek internetowych, jednak w raz z jedną z aktualizacji, rozgrywką mogą się cieszyć również posiadacze tabletów oraz smartfonów.

Akcja „RuneScape” osadzona jest w fantastycznym świecie zwanym Gielinorem, który przesiąknięty jest motywami mediewalistycznymi. Gracze mogą swobodnie eksplorować dostępne lokacje pieszo, na pokładzie statku bądź za pomocą specjalnych zaklęć. W każdym regionie występują różne potwory, zasoby oraz zadania.

„RuneScape” nie posiada określonej, liniowej ścieżki fabularnej. Gracze sami muszą określić swoje cele i priorytety. Do typowych zadań w grze należą między innymi: walka z potworami, wykonywanie licznych zadań, a także doskonalenie umiejętności postaci. Interakcja z innymi uczestnikami rozgrywki polega na rozmowach, handlu oraz braniu udziału w mini-grach i rywalizacji na arenach.

Warto również wspomnieć, że aby rozpocząć swoją przygodę z „RuneScape” nie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat. Jednak, aby w pełni cieszyć się rozgrywką, trzeba liczyć się z koniecznością wykupienia subskrypcji.

video

RuneScape - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda RuneScape
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-16 18:19:25 oj z 10 lat temu to były dosłownie godziny spędzone na team huntach, robienie water taosow na db'ki i i przerzucanie eq na trojana, zeby sie ponapierdzielac. Fajne chwile, az zastanawiam sie czy nie sciagnac i cofnac sie troszke w czasie, Pozdrawiam
2019-01-15 01:32:31 zaluje ze gralem tylko na jednym serwerze ale mimo to udalo sie troche osiagnac po tym jak juz czlowiek ogarnie kazdy element gry. pakiet premium za grosze byl dobry ale nie robil miazdzacej przewagi. mozna bylo przezyc ten koszt a nocne eskapady i sledzenie wrogow z pobliskich miast bezcenne _ www.markthemasseur.co.uk
2018-12-22 16:46:02 nuda ale polecam