Royal Quest • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Royal Quest

gra Royal Quest

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Katauri Interactive
Wydawca: Cenega
Platformy: Windows
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 89. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
24.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 6.7

„Royal Quest” jest pierwszą grą reprezentującą popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game stworzoną przez cieszące się uznaniem rosyjskie studio Katauri Interactive. Jej światowa premiera odbyła się 3 kwietnia 2012 roku. 4 lipca 2014 roku pojawiła się też polska wersja, której wydawcą została Cenega. Gra nie wymaga płacenia żadnych opłat.

Akcja „Royal Quest” osadzona jest w fantastycznym świecie przepełnionym magią, alchemią i technologią, zwanym Aurą. Los jego mieszkańców zagrożony jest ze względu na działanie potężnej grupy alchemików, którzy są w stanie zabić każdego, kto stanie im na drodze w zdobyciu cennego minerału Elenium. W obliczu zagrożenia, zdesperowany król poszukuje śmiałków, którzy w zamian za tytuły i bogactwo, podejmą się zadania rozprawienia z napastnikami raz na zawsze.

Jak łatwo sie domyślić, gracze „Royal Quest” wcielają się w rolę tych bohaterów. Podobnie, jak w innych grach MMORPG, produkcja oferuje graczom wiele możliwości podczas eksploracji rozbudowanego świata. Na drodze, bohaterowie spotykają liczne wyzwania oraz zadania. Wśród przeciwników nie zabraknie orków, demonów, czy legionów nieumarłych. Warto też wspomnieć o otwartym trybie PvP, dzięki któremu podczas wybijaniu hord potworów, gracze mogą również toczyć potyczki między sobą.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Royal Quest - gameplay
Royal Quest - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Royal Quest
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze