Romadoria • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Romadoria

gra Romadoria

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Starożytny Rzym (MMORTS)
Grafika: 2D
Producent: playzo
Wydawca: Looki Publishing
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2011
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 506. WG GATUNKU Strategiczne
102.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„Romadoria” jest przeglądarkową grą strategiczną stworzoną przez niemieckie studio playzo GmbH. Jej wydawcą jest znana z podobnych tytułów niemiecka firma Looki Publishing GmbH. Premiera gry odbyła się 6 maja 2011 roku, a wśród jej kilkunastu wersji językowych nie zabrakło również wersji w języku polskim.

„Romadoria” osadzona jest w klimatach starożytnego Rzymu. Gracze wcielają się w niej w rzymskiego wodza, którego zadaniem jest typowa dla gatunku rozbudowa kolonii. Musi on też zająć się rozwijaniem technologii oraz zwerbowaniem jak najpotężniejszej armii. Celem rozgrywki jest współpraca oraz rywalizacja z innymi graczami, którzy mogą między innymi handlować czy toczyć zaciekłe bitwy o terytorium i zasoby. Aby zapewniać sobie nawzajem większe poczucie bezpieczeństwa, mogą się oni również zrzeszać w sojusze.

„Romadoria” to propozycja dla miłośników produkcji stworzonych z myślą o przeglądarkach internetowych, którą cechuje estetyczna, prosta grafika. Warto również wspomnieć, że aby cieszyć się rozgrywką „Romadorii”, nie trzeba uiszczać comiesięcznych opłat abonamentowych. Zamiast tego, twórcy oparli grę na modelu dobrowolnych mikropłatności, w zamian za które gracze otrzymują różne udogodnienia.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Romadoria - gameplay
Romadoria - drugi gameplay
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Romadoria
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze