Rising Force Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Rising Force Online

gra Rising Force Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Leaping Lizar / Red Fox Games
Wydawca: 4Game / cdp
Platformy: PC
Premiera: 2006
Polska wersja: NIE
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 277. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
69.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 5.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Rising Force Online to Fantasy MMORPG autorstwa studia Leaping Lizard, rozpoznawalne jako po prostu RF Online. Początkowo wydana jako płatna gra, później przemianowano ją na model na free to play. Premiera odbyła się 24 lutego 2006 roku. Jest to gra leciwa, która już raz upadła niemalże całkowicie, lecz ostatnimi czasy grę wzięło pod swoje skrzydła 4Game. 

Akcja w RF Online rozgrywa się w odległej galaktyce Nouvous. W świecie przedstawionym magia przeplata się z wysokorozwiniętą technologią, dominują w nim trzy frakcje: Bellato, Cora oraz Accretia. Dwie pierwsze to ludzie, ostatni a frakcja zaś, to roboty. Każda rasa/frakcja posługuje się tymi samymi rodzajami uzbrojenia.  Do wyboru mamy cztery podstawowe klasy: wojownika, strzelca, mistyka oraz specjalistę. Każda z nich wyróżnia się odmiennymi statystykami oraz umiejętnościami. 

Produkcja okraszona została solidną jak na swój wiek grafiką 3D. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Rdzeniem rozgrywki RF Online jest walka o dominację w galaktyce w rozgrywkach PvP. Stopniowe postępy pozwalają nam kontrolować coraz większą ilość kopalni głównego surowca w grze, jakim jest Talic. Surowiec ten używany jest do ulepszenia wyposażenia. Ekonomia gry jest dynamiczna, bowiem zależy od tego, kto w danej chwili kontroluje najwięcej kopalń. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

RF Online - Gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Rising Force Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze