Rising Cities • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Rising Cities

gra Rising Cities

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Budowa miasta
Grafika: izometryczna
Producent: Bigpoint Games
Wydawca: Bigpoint Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 475. WG GATUNKU Strategiczne
85.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Rising Cities jest darmową grą internetową przeznaczoną na okna popularnych przeglądarek internetowych. Reprezentuje ona popularny gatunek gier strategicznych. Za jej stworzeniem i wydaniem stoi słynna z podobnych produkcji niemiecka firma komputerowa Bigpoint. Premiera „Rising Cities” miała miejsce 12 czerwca 2012 roku. Wśród dostępnych wersji językowych nie zabrakło wersji w języku polskim.

Rozgrywka w „Rising Cities” polega na wcieleniu się w rolę ambitnego burmistrza, którego zadaniem jest przekształcenie zielonej łąki w prosperującą metropolię. Aby tego dokonać, musi on zarządzać miastem pamiętając o wszelkich potrzebach jego mieszkańców i pilnując regularnymi dostawami różnorakich dóbr. Ponadto, konieczne jest też stopniowe rozwijanie przemysłu, pobieranie podatków i czynszu od mieszkańców. Za zdobyte środki, gracze mogą między innymi budować nowe domy oraz fabryki i dbać o miejską zieleń. Wszystko to wymaga wykazania się strategicznym myśleniem i starannym planowaniem.

W „Rising Cities” pojawia się również element rywalizacji między innymi graczami. Mogą oni porównywać swoje metropolie pod względem ilości zadowolonych z życia mieszkańców bądź ilości zgromadzonych surowców i zapasów. Interakcja nie ogranicza się jednak tylko do tego, gdyż gracze mogą ze sobą również prowadzić handel dobrami. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Rising Cities - gameplay
Rising Cities - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Rising Cities
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze