Rise of Dragons • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Rise of Dragons

gra Rise of Dragons

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Esprit Games
Wydawca: Esprit Games
Platformy: WWW
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 44. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
11.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.3

Rise of Dragons to przeglądarkowa gra od Esprit Gasmes - twórców, między innymi, Władcy Smoków. Jest to MMORPG z widokiem izometrycznym. Jest to jedna z wielu już dzisiaj gier, które posiadają oprawę 3D. Twórcy takich gier niestety błędnie uważają, że graczy da się przyciągnąć samą oprawą.

Jeśli chodzi o samo Rise of Dragons - jest to gra bardzo podobna do wspomnianego wyżej Dragon Awaken, choć obie gry różnią się w szczegółach. Rise of Dragons może pochwalić się zdecydowanie lepszą oprawą graficzną i odmiennym charakterem walk. Władca Smoków to również gra z tego samego gatunku oraz także z widokiem izometrycznym i jej względem wiele poprawiono w Rise of Dragons. Pierwsze, co się rzuca w oczy to fakt, że świat w RoD jest całkowicie wygenerowany w 3D - władca smoków posiadał jedną teksturę mapy i tylko postacie/efekty były generowane przez silnik gry.

Interfejs łudząco przypomina ten z poprzedniej gry studia esprit, ale na szczęście (lub też nie) zmienione zostały walki. Poprzednio odbywały się one w systemie turowym, który dodatkowo był zautomatyzowany, a teraz wymaga się od gracza nieco więcej uwagi, bowiem Rise of Dragons bardziej przypomina hack & slash’a w stylu Diablo. Z resztą, dolna część interfejsu przypomina wiele gier z tego gatunku.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Rise of Dragons
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze