Revelation Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Revelation Online

gra Revelation Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: NetEase
Wydawca: My.com
Platformy: Windows
Premiera: 2017
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Płatna
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 247. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
64.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 7.7

Revelation Online to gra reprezentująca gatunek massively multiplayer online role playing game, w której gracze wyruszają w poszukiwaniu przygód, korzystają z kilku trybów PvP. Do wyboru mają liczne unikalne klasy postaci oraz niezliczone możliwości tworzenia postaci.

Rozgrywka w Revelation Online przenosi graczy do ogromnego świata zwanego Nuanorem, w którym drzemią starożytne tajemnice. Twórcy stworzyli go z ogromnym rozmachem, dbając o jego aspekt wizualny oraz wolność eksploracji. Gracze mogą podziwiać oszałamiające widoki i tętniące życiem miasta z lotu ptaka – w grze występuje możliwość latania.

Jak na prawdziwą grę MMORPG przystało, zabawa w Revelation Online to przede wszystkim setki godzin fabularnych zadań, zwiedzania lochów oraz organizowania rajdów na potężnych przeciwników. W takich przedsięwzięciach udział mogą brać zarówno niewielkie drużyny, jak i całe armie.

Revelation Online oferuje również rozbudowany tryb PvP. Odbywają się w nim oblężenia zamków oraz walki na arenach. Istnieje też możliwość walki w otartym świecie – także w powietrzu.

Do dyspozycji jest sześć podstawowych klas. Każda z nich oferuje unikalny styl gry i rozwój postaci. Do wyboru mamy przykładowo potężnego maga bitewnego, gwardzistę czy kultystę. Animacje umiejętności prezentują się naprawdę imponująco, dodając grze dreszczyku emocji.

Co ciekawe, Revelation Online oferuje trzy style kontrolowania postaci. Możemy wybrać stary, dobry sposób wybierania i skupiania się na pojedynczym celu, poruszać postacią za pomocą myszki albo skorzystać z wolnego poruszania się za pomocą klawiatury i celowania myszką.

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Revelation Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze