Revelation Online

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NetEase
  Wydawca: My.com
  Platformy: Windows
  Premiera: 2017
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Płatna
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     240. 4.5 Fantasy MMORPG
  64.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Revelation Online to gra reprezentująca gatunek massively multiplayer online role playing game, w której gracze wyruszają w poszukiwaniu przygód, korzystają z kilku trybów PvP. Do wyboru mają liczne unikalne klasy postaci oraz niezliczone możliwości tworzenia postaci.

Rozgrywka w Revelation Online przenosi graczy do ogromnego świata zwanego Nuanorem, w którym drzemią starożytne tajemnice. Twórcy stworzyli go z ogromnym rozmachem, dbając o jego aspekt wizualny oraz wolność eksploracji. Gracze mogą podziwiać oszałamiające widoki i tętniące życiem miasta z lotu ptaka – w grze występuje możliwość latania.

Jak na prawdziwą grę MMORPG przystało, zabawa w Revelation Online to przede wszystkim setki godzin fabularnych zadań, zwiedzania lochów oraz organizowania rajdów na potężnych przeciwników. W takich przedsięwzięciach udział mogą brać zarówno niewielkie drużyny, jak i całe armie.

Revelation Online oferuje również rozbudowany tryb PvP. Odbywają się w nim oblężenia zamków oraz walki na arenach. Istnieje też możliwość walki w otartym świecie – także w powietrzu.

Do dyspozycji jest sześć podstawowych klas. Każda z nich oferuje unikalny styl gry i rozwój postaci. Do wyboru mamy przykładowo potężnego maga bitewnego, gwardzistę czy kultystę. Animacje umiejętności prezentują się naprawdę imponująco, dodając grze dreszczyku emocji.

Co ciekawe, Revelation Online oferuje trzy style kontrolowania postaci. Możemy wybrać stary, dobry sposób wybierania i skupiania się na pojedynczym celu, poruszać postacią za pomocą myszki albo skorzystać z wolnego poruszania się za pomocą klawiatury i celowania myszką.

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Revelation Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-07-18 12:41:50 gra fajna ale, pobanowali wszystkich graczy którzy wpadli na bug z expem prócz jednego, przebitka spora bo owy gracz ma 70 lev i dostęp do rozgrywek na jakie inni gracze prędko się nie załapią, poza tym uważa, że gra jest chyba jego co nie raz widać było na światowych czacie. A tak fajnie się grało
2018-07-10 21:10:42 mikro płatności dopierdalają
2018-07-03 11:19:17 Dziękuję. :) Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych konwentach! :)