RAM Pressure • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

RAM Pressure

gra RAM Pressure

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Strzelanina taktyczna sci-fi
Grafika: 3D
Producent: QuadCom Interactive
Wydawca: GDT
Platformy: PC
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 9. WG GATUNKU Strategiczne
4.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

RAM Pressure to darmowa i sieciowa strzelanina z elementami taktycznymi. Wszyscy fani serii X-COM będą czuli się jak w domu, gdyż gra w swojej konstrukcji bardzo przypomina tę linię gier. RAM Pressure umiejscowione jest w konwencji sci-fi, co jest mocną stroną tytułu. Wpływa to nie tylko na fabułę i prezentowane w grze wydarzenia, lecz także na sposób prowadzenia walk, dostępne uzbrojenie i wiele innych. 

Fabuła gry umiejscowiona została w niedalekiej przyszłości, w której planeta Ziemia została zbombardowana deszczem meteorytów. Jak się okazało, były to elementy i szczątki związane z niezwykle tajemniczą cywilizacją. Możni i włodarze świata zadecydowali, że odkrycie pozostanie tajemnicą dla ludności, a sami wykorzystają je do poszerzenia swoich wpływów i władzy na świecie. Jako bohaterowie świata gry jesteśmy jednym z tych, którzy odkryli prawdę o spisku rządzących. Pojawia się jednak kolejny problem - nawiązanie kontaktu z ową obcą cywilizacją. 

Sama rozgrywka RAM Pressure skupia się na wykonywaniu misji, które w głównej mierze są starciami z innymi. Turowość gry wpływa na wymagane od nas podejście do wykonywania zadań. Gra niejako zmusza nas do wykorzystywania otoczenia i szukania w nim swoich przewag. Musimy pamiętać o wpływie ukształtowania terenu, osłon i obiektów, które znajdują się na mapie. Taktyka w stylu Rambo szybko pozwoli nam ponieść klęskę. Misje i zadania są dostępne zarówno dla samodzielnej zabawy, jak i wspólnie z innymi graczami. Jest to świetna propozycja do kooperacji.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

RAM Pressure - Gameplay [FullHD]
RAM Pressure - UFO: Enemy Unknown w nowym wydaniu!
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]
3DFuckDolls - Top 5 Adult Games
Cunt Empire - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda RAM Pressure
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze