Rail Nation • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Rail Nation

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Ekonomiczna - kolej
Grafika: 2D
Producent: Bright Future
Wydawca: Travian Games GmbH
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2015
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 9. WG GATUNKU Strategiczne
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 8.0

„Rail Nation” to gra strategiczna, w której szczególny nacisk postawiono na aspekt ekonomiczny. Została ona stworzona przez niemieckie studio Bright Future GmbH z myślą o przeglądarkach internetowych. Pierwszy serwer gry został otwarty w styczniu 2013 roku. Do dzisiaj znajduje się ona w otwartej fazie beta. Wydawcą „Rail Nation” jest słynne z popularnych gier przeglądarkowych niemieckie studio Travian Games.

Gracze w „Rail Nation” wcielają się w prezesów raczkujących firm kolejowych, którymi zarządzają tak, aby przerodziły się one w przynoszące ogromne zyski giganty. Aby tego dokonać, muszą oni zadbać o to, żeby ich pociągi sprawnie dostarczały przewożone towary. Za zarobione pieniądze, gracze mogą rozbudowywać infrastrukturę i dokupywać coraz lepsze pociągi, aby móc sprawnie rywalizować ze swoją konkurencją.

Czysta rywalizacja nie jest jednak jedyną częścią „Rail Nation”. Gracze mogą również zrzeszać się w stowarzyszenia, które znacznie poszerzają zakres ich działań. Rozbudowana rozgrywka starcza na wiele godzin rozrywki. Warto wspomnieć, że aby cieszyć się zabawą w „Rail Nation”, gracz nie maja obowiązku uiszczania jakichkolwiek opłat. Dostępna jest za to opcja konta premium, która daje dostęp do szeregu bonusów. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Rail Nation - gameplay
Rail Nation - drugi gameplay
Video Game Soundtracks - Sci-Fi
Ski Jumps - symulator skoków narciarskich - recenzja video [Full HD]
Black Hole scene - video tematyczne

Najchętniej grane

BEST GAME III - Rise of Angels
  • Sonda Rail Nation
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze