Raid: Shadow Legends • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Raid: Shadow Legends

gra Raid: Shadow Legends

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Fantasy RPG
Grafika: 3D
Producent: Plarium
Wydawca: Plarium Global Ltd
Platformy: PC, iOS, Android
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play + mikropłatności
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 6. WG GATUNKU MMORPG
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 8.0

Raid: Shadow Legends to produkcja od studia Plarium dostępna na PC oraz urządzeniach mobilnych. Gracz wkracza do świata o nazwie Teleria, który został opanowany przez niejakiego Lorda Sirotha. Celem jest pokonanie złych sił i uwolnienie świata, w którym na nowo będzie mógł zapanować ład i harmonia. Gracz musi przygotować odpowiednią armię, zabudowy, zadbać o odpowiednie sojusze i właściwe zarządzanie, aby ostatecznie zwyciężyć z siłami zła. 

Raid: Shadow Legends zwraca na siebie uwagę nie tylko ciekawie przygotowanym światem gry, ale i oprawą graficzną. To zdecydowanie jeden z najistotniejszych elementów, ponieważ grafika cieszy oko i potrafi wzbudzić zachwyt. Na wysokim poziomie są również animacje postaci, ciekawy styl graficzny i projekty środowiska gry. 

Rdzeniem faktycznej rozgrywki jest rozbudowa swojego klanu, do którego gracz musi dołączyć jak największą ilość bohaterów. Do wyboru jest ponad 300 herosów z 16 różnych frakcji, a kluczem do zwycięstwa jest odpowiedni rozwój i dobór umiejętności. Gdy gracz jest gotowy, może udać się do walki w formacie PvE albo PvP. Oba te tryby dostarczają emocjonującej zabawy, której zwieńczeniem są cenne nagrody i punkty doświadczenia. 

Ilość bohaterów, ich umiejętności i możliwość dowolnego kreowania swojego zestawu sprawia, że do dyspozycji graczy oddano niezliczone kombinacje, które można dopasowywać pod swój styl gry tak, aby był on optymalny i skuteczny. To sprawia, że gra nie nudzi się, a nawet po wielu godzinach gry można w niej odkryć coś nowego, lub też po prostu ulepszyć swoje dotychczasowe wyniki.

Raid: Shadow Legends best mmorpg fantazy

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Raid: Shadow Legends - Gameplay [FullHD]
RAID: Shadow Legends  - Galek - Who am I? [Full HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Raid: Shadow Legends
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze