Ragnarok Online 2: Legend of the Second • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Ragnarok Online 2: Legend of the Second

gra Ragnarok Online 2: Legend of the Second

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Gravity Co., Ltd.
Wydawca: Gravity Co., Ltd.
Platformy: Windows
Premiera: 2012
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 376. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
114.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Ragnarok Online 2: Legend of the Second jest internetową grą komputerową, za której stworzeniem i wydaniem stoi południowokoreańska firma Gravity Corporation. Stanowi ona reprezentanta gatunku massively multiplayer online role-playing game, a jej premiera miała miejsce 26 marca 2012 roku. Do Europy i Ameryki Północnej zawędrowała ona dopiero rok później.

Ragnarok Online 2: Legend of the Second jest drugą próbą stworzenia kontynuacji kultowej gry z 2002 roku. Tym razem twórcy zdecydowali się zrezygnować z krytykowanych nowych elementów i powrócili do rozwiązań z pierwszej części serii. Dzięki temu gracze po raz kolejny mają do wyboru te same podstawowe klasy postaci, wśród których zabrakło jedynie kupca. Możliwe jest też kształcenie bohatera w jednej z pobocznych dziedzin rzemieślniczych oraz przygarnięcie i tresura zwierząt, które towarzyszą bohaterom na polu bitwy.

Rozgrywka ponownie osadzona jest w fantastycznym świecie, w którym pojawiają się krainy zaczerpnięte z mitologii nordyckiej. Na graczy rozpoczynających swoją przygodę z Ragnarok Online 2: Legend of the Second czekają liczne misje oraz zadania w trybie PvE, a także rozbudowany tryb PvP, dający im możliwość toczenia bitew między sobą.

  • Sonda Ragnarok Online 2: Legend...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze