Ragewar

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Podróże w czasie
  Grafika: izometryczna
  Producent: Fury Studio
  Wydawca: Fury Studio
  Platformy: Android, iOS, Windows
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     79. 7.0 Strategiczne
  10.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Ragewar to gra strategiczna reprezentująca gatunek massively multiplayer online real time strategy, dostępna na systemach operacyjnych Android, iOS oraz Windows. Za jej stworzeniem stoi studio komputerowe Fury Studio, a premiera gry miała miejsce 16 marca 2016 roku. Gra dostępna jest również w języku polskim.

Fabuła Ragewar rozgrywa się wokół losów naukowca, który wynalazł wehikuł czasu. Przeniósł się on do czasów epoki kamienia, po czym jego wynalazek rozpadł się. Naszym zadaniem jest odbudowanie maszyny poprzez stworzenie własnego królestwa. Oczywiście, w trakcie będziemy musieli toczyć walki o terytorium oraz poszczególne części wehikułu.

Rozgrywka w Ragewar z pewnością wywoła pewne skojarzenia graczom zaznajomionym z grami strategicznymi. Spotkamy się w niej z elementami przypominającymi przeglądarkową Epokę Wojny czy kultowe Cywilizację oraz Twierdzę. Walki odbywają się zarówno ze sztuczną inteligencją oraz graczami na planszach, na których rozmieszczamy nasze jednostki. Co ciekawe, na polu bitwy mogą znaleźć się wojownicy z różnych epok, co dodaje grze klimatu.

Mimo, że oprawa graficzna w grze znacznie różny się od współczesnych, bardziej rozwiniętych wizualnie produkcji, Ragewar to gwarancja wielu godzin zabawy. Dostęp do niej jest dodatkowo ułatwiony poprzez przystosowanie rozgrywki do ekranów urządzeń przenośnych.

video

RageWar - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Ragewar
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-10-22 22:13:03 Kilka miesięcy ? Ja przy Lineage 2 spędziłem 6 lat na jednym serwerze :P
2017-10-20 19:08:02 Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. Good luck! P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too;)
2017-10-12 23:54:26 hej . mam problem z tworzenie smoków np. gummy dragon. chce wziąść smoka z ognia i lodu a tu mi pokazuje że nie można co jest? czy to zależy od poziomu smoków które mam czy od mojego. Proszę o pomoc.