Ragewar

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Podróże w czasie
  Grafika: izometryczna
  Producent: Fury Studio
  Wydawca: Fury Studio
  Platformy: Android, iOS, Windows
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     75. 7.0 Strategiczne
  7.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Ragewar to gra strategiczna reprezentująca gatunek massively multiplayer online real time strategy, dostępna na systemach operacyjnych Android, iOS oraz Windows. Za jej stworzeniem stoi studio komputerowe Fury Studio, a premiera gry miała miejsce 16 marca 2016 roku. Gra dostępna jest również w języku polskim.

Fabuła Ragewar rozgrywa się wokół losów naukowca, który wynalazł wehikuł czasu. Przeniósł się on do czasów epoki kamienia, po czym jego wynalazek rozpadł się. Naszym zadaniem jest odbudowanie maszyny poprzez stworzenie własnego królestwa. Oczywiście, w trakcie będziemy musieli toczyć walki o terytorium oraz poszczególne części wehikułu.

Rozgrywka w Ragewar z pewnością wywoła pewne skojarzenia graczom zaznajomionym z grami strategicznymi. Spotkamy się w niej z elementami przypominającymi przeglądarkową Epokę Wojny czy kultowe Cywilizację oraz Twierdzę. Walki odbywają się zarówno ze sztuczną inteligencją oraz graczami na planszach, na których rozmieszczamy nasze jednostki. Co ciekawe, na polu bitwy mogą znaleźć się wojownicy z różnych epok, co dodaje grze klimatu.

Mimo, że oprawa graficzna w grze znacznie różny się od współczesnych, bardziej rozwiniętych wizualnie produkcji, Ragewar to gwarancja wielu godzin zabawy. Dostęp do niej jest dodatkowo ułatwiony poprzez przystosowanie rozgrywki do ekranów urządzeń przenośnych.

video

RageWar - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Ragewar
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.