Ragewar • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Ragewar

gra Ragewar

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Podróże w czasie
Grafika: izometryczna
Producent: Fury Studio
Wydawca: Fury Studio
Platformy: Android, iOS, Windows
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 156. WG GATUNKU Strategiczne
35.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Ragewar to gra strategiczna reprezentująca gatunek massively multiplayer online real time strategy, dostępna na systemach operacyjnych Android, iOS oraz Windows. Za jej stworzeniem stoi studio komputerowe Fury Studio, a premiera gry miała miejsce 16 marca 2016 roku. Gra dostępna jest również w języku polskim.

Fabuła Ragewar rozgrywa się wokół losów naukowca, który wynalazł wehikuł czasu. Przeniósł się on do czasów epoki kamienia, po czym jego wynalazek rozpadł się. Naszym zadaniem jest odbudowanie maszyny poprzez stworzenie własnego królestwa. Oczywiście, w trakcie będziemy musieli toczyć walki o terytorium oraz poszczególne części wehikułu.

Rozgrywka w Ragewar z pewnością wywoła pewne skojarzenia graczom zaznajomionym z grami strategicznymi. Spotkamy się w niej z elementami przypominającymi przeglądarkową Epokę Wojny czy kultowe Cywilizację oraz Twierdzę. Walki odbywają się zarówno ze sztuczną inteligencją oraz graczami na planszach, na których rozmieszczamy nasze jednostki. Co ciekawe, na polu bitwy mogą znaleźć się wojownicy z różnych epok, co dodaje grze klimatu.

Mimo, że oprawa graficzna w grze znacznie różny się od współczesnych, bardziej rozwiniętych wizualnie produkcji, Ragewar to gwarancja wielu godzin zabawy. Dostęp do niej jest dodatkowo ułatwiony poprzez przystosowanie rozgrywki do ekranów urządzeń przenośnych.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ragewar - Teaser
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Ragewar
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze