PolWars • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

PolWars

gra PolWars

Gatunek: MMORPG
Tematyka: przygodowa
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: XS Software
Wydawca:
Platformy: przeglądarka
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 427. WG GATUNKU MMORPG
49.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

 PolWars czy dawne Wawa Wars, to darmowa gra przeglądarkowa, która ukazuje zmagania w polskiej stolicy, w lekko satyrycznym wydaniu. XS Software to bułgarska firma, która zdecydowała się podjąć trudny temat – zmagania zwaśnionych grup. Po jednej stronie stoją Zachodzianie, po drugiej zaś Wschodzianie. Celem gry nie miało być namawianie do konfliktu, jednak ze względu na poruszoną tematykę, jak i formę jej ujęcia, produkcja spotkała się ze skrajnie różnymi opiniami.

Gracze wcielają się w postać bohatera, mającego dostarczyć tajemniczą walizkę, przekazaną od podejrzanego agenta, do ministerstwa finansów. Nim to się dokona, przed nimi leży wiele wyzwań i zadań do wykonania. Trzeba podejmować się wielu prac różnego rodzaju, by móc spłacać długi, zaciągnięte przez gry w karty. Stolica okazuje się być niebezpiecznym miastem, w którym należy odwiedzać sporo różnych miejsc. W celu dokonywania zakupów, rozwijania swojej postaci. Po drodze są też miejsca, w których można wypocząć, w tym nocny klub, gdzie na graczy również czekają rozmaite zadania i wyzwania.

Teren, na którym odbywa się cała rozgrywka, to stołeczna Warszawa. Spotykamy tu między innymi Agenta Tomka, mamy możliwość uczestniczyć w strajku pod Sejmem, a wszystko to ukazane w krzywym zwierciadle. Zarówno budynki, jak i poszczególne postacie, rysowane są w sposób komiczny i karykaturalny.

Rozgrywkę można sobie urozmaicić poprzez szereg dodatkowych opcji, chociażby kupno zwierzaka, który nie jest jedynie „ozdobą” rozgrywki, ale pomaga w toczonych bojach. Bardziej zaawansowani gracze zyskują miejsce na tworzenie nowych gangów bądź dołączanie do już istniejących. Całość gwarantuje przyjemną i wciągającą grę. Prostą, ale nie banalną. Gra należy do gatunku produkcji strategicznych.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

PolWars - gameplay 1 [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda PolWars
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze