Pokemon Crystal PBF • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Pokemon Crystal PBF

gra Pokemon Crystal PBF

Gatunek: Inne
Tematyka: Pokemon, PBF, anime i manga, gra tekstowa
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Pokemon Crystal PBF
Wydawca: Pokemon Crystal PBF
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2011
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 124. WG GATUNKU Inne
28.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.2
OCENA REDAKCJI 7.0

Marzyłeś kiedyś, by zostać mistrzem Pokemon i złapać je wszystkie? Jeśli tak w Crystal PBF możesz stworzyć własną postać wybierając ją spośród 5 profesji, a następnie zaczniesz swoją wielką przygodę. Pokemon Crystal PBF oferuję duże możliwości zdobywania Fakemonów (fanowskie Pokemony), Pokemonów unikalnych (np. Poke-klony, gatunki sezonowe, albinosy), a także grę jako Pokemon bądź gijinka (hybryda Pokemona i człowieka). Jesli masz problem z wyborem możesz posiadać aż do pięciu kart postaci, co jest niewątpliwą zaletą produkcji.

Twórcy Pokemon Crystal PBF organizują wiele eventów ogólnoforumowych, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz walk między graczami i ze specjalną ligą Crystala. Dzięki temu graczom nas nie zabraknie okazji do integracji z innymi użytkownikami. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, poznać nowych, ciekawych ludzi (a potem spotkać ich na meet-up'ach) i wyszlifować swoje pisarskie umiejętności, to miejsce jest dla Ciebie i warto abyć dołączył do zabawy z innymi.

Info od twórców:

"Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Pokemon, które czym prędzej wprowadzamy na nasz PBF. Obchodzimy również większe i mniejsze święta (np. Dzień Chłopaka, Halloween, Boże Narodzenie), a także przeprowadzamy challenge (np. podczas pandemii koronawirusa zorganizowaliśmy wyzwanie #StayAtHome & #PlayOnCrystal, dzięki któremu akcje gier mocno ruszyły do przodu, a użytkownicy mogli wygrać oryginalne crystalowe pocztówki).

Pokemon Crystal to gra typu PBF (ang. Play By Forum), czyli gra tekstowa, której akcja toczy się na forum dyskusyjnym, gdzie gracze wcielają się w stworzone przez siebie postaci, a następnie budują niesamowite historie, pisząc kreatywne, niejednokrotnie zaskakujące posty fabularne na przemian z wybranym przez siebie Mistrzem Gry (osobą prowadzącą przygodę danej postaci). To coś w rodzaju niezwykłego opowiadania tworzonego wspólnie przez dwie lub więcej osób (tak, umożliwiamy rozgrywki wieloosobowe). Co najlepsze, jedyne co Cię ogranicza, to tylko i wyłącznie Twoja własna wyobraźnia. Nie masz wytyczonej sztywnej linii fabularnej, której musisz się trzymać. Daj się ponieść fantazji i wykreuj historię niczym z najlepszej książki!

Gracze cenią nas najbardziej za nieograniczoną możliwość łączenia wielu uniwersów, a także za przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. Dbamy o to, aby każdy czuł się na Crystalu jak najlepiej. Czy zostaniesz częścią naszej zwariowanej społeczności? Wybór należy do Ciebie..."

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Pokemon Crystal PBF
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • bardzo duża swoboda gry 1
  • brak narzuconej sztywnej linii fabularnej 0
  • nieograniczona możliwość łączenia wielu uniwersów 0
  • przyjazna atmosfera 0
  • fanowskie Pokemony i unikalne okazy 0
  • 1 0
  • brak chęci lub weny do pisania utrudnia grę 1
  • skomplikowane mechaniki gry 0
  • gra musi być moderowana przez Mistrza Gry 0
 NEWSY
najnowsze