Pogromcy • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Pogromcy

gra Pogromcy

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Fantasy (MMOSG)
Grafika: 2D
Producent: OverMobile
Wydawca:
Platformy: Przeglądarka, android, ios, windows phone
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 173. WG GATUNKU Strategiczne
37.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Pogromcy to gra będąca reprezentantem gatunku role-playing game, wzbogacona o elementy strategiczne. Jej premiera miała miejsce w 2014 roku, a jej obecnym wydawcą jest znana z gier przeznaczonych na urządzenia mobilne firma Overmobile. Rozgrywką w Pogromcach można cieszyć się zarówno w oknie jednej z popularnych przeglądarek internetowych, jaki i na dowolnym urządzeniu wyposażonym w system operacyjny Android.

Pogromcy cechują się całkiem nieźle rozwiniętą rozgrywką jak na taki tytuł. Gracze mają do wyboru szereg różnych zajęć, w które wchodzą między innymi napady na doskonale uzbrojone oddziały rycerzy, starcia z grupami orków, grabienie kupców, czy starcia ze smokami. W Pogromcach każdy potwór posiada unikalne cechy, dzięki czemu gra pozostaje interesująca. Dla spragnionych trudniejszych wyzwań dostępne są też walki na arenie w tak zwanym Koloseum Tronów. Komunikacja z innymi graczami odbywa się na czacie, w którym wiadomości pojawiają się w czasie rzeczywistym.

Warto dodać, że Pogromcy są grą, która nie wymaga od graczy jakichkolwiek opłat. Aby się nią cieszyć wystarczy połączenie z Internetem. Dla chcących wesprzeć grę dostępna jest jednak opcja dobrowolnych mikropłatności, które w zamian za rzeczywiste pieniądze dają dostęp do różnych udogodnień.

Pogromcy gra mmorpg za darmo

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Pogromcy
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze