Plague Inc: Evolved • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Plague Inc: Evolved

gra Plague Inc: Evolved

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Strategiczna symulacja
Grafika: 2D
Producent: Ndemic Creations
Wydawca: Ndemic Creations
Platformy: PC, PS4, XOne, iOS, OS X, Linux, Android
Premiera: 2015
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 53,99zł
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 534. WG GATUNKU Strategiczne
118.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Plague Inc: Evolved od studia Ndemic Creations to niezwykłe połączenie znanego gatunku gier strategicznych z symulacyjną otoczką. W dużym skrócie, gra opiera się na stworzeniu zarazy, której celem jest opanowanie wszystkich miejsc na ziemi, zarażenie ludzkości i w efekcie doprowadzenie do wymarcia gatunku ludzkiego. Rorzgrywka zaczyna się od zainfekowania patogenem pacjenta zero, a dalej wszystko zależy już od gracza.

W grze znajduje się 10 różnych rodzjaów zarazy - najbardziej podstawową jest bakteria, a w raz z osiąganiem kolejnych sukcesów w poszczególnych rodzajach, odblokowujemy kolejnej, bardziej śmiercionośne i efektywne, jak choćby broń biologiczna. Każdy patogen ma swoje cechy, które mają gigantyczny wpływ na charakter rozgrywki. Mowa tu nie tylko o sposobie przemieszczania, ale także odporności na warunki atmosferyczne czy zdolność do samodzielnego mutowania.

Twórcy gry zaimplementowali w swojej produkcji niesamowicie realistyczny system sztucznej inteligencji. Ludzkośc aktywnie reaguje na objawy nowego zagrożenia, niektóre regiony są w stanie skutecznie walczyć z zarazkami poprzez zaawansowaną służbę medyczną, czy duże nakłady na badania i opracowywanie szczepionek. Poza tym, istnieją również zdarzenia losowe - niektóre są pomocne w rozprzestrzenianiu pandemii, inne potrafią zdusić ją w zarodku.

Gra oferuje również możliwość kreowania własnych scenariuszy oraz rozbudowany tryb wieloosobowy, w którym można rywalizować z innymi graczami. Całośc została okraszona klimatyczną oprawą wizualną i audio, które świetnie uzupełniają całośc rozgrywki. 
 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Plague Inc: Evolved - Gameplay [FullHD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda Plague Inc: Evolved
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze