Pirate Storm • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Pirate Storm

gra Pirate Storm

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Piraci - bitwy morskie
Grafika: izometryczna
Producent: Bigpoint Games
Wydawca: Bigpoint Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 238. WG GATUNKU MMORPG
28.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 6.7

Pirate Storm: Death or Glory jest grą akcji przeznaczoną na przeglądarki internetowe. Została ona stworzona i wydana przez znane z podobnych produkcji niemieckie studio Bigpoint. Światowa premiera gry odbyła się 14 lutego 2012 roku. Od początku dostępna jest jej pełna polska wersja językowa.

Rozgrywka Pirate Storm: Death or Glory osadzona jest w fikcyjnym świecie, który łudząco przypomina realia siedemnastowiecznych Karaibów znanych fanom takich serii, jak "Piraci z Karaibów". Gracz wciela się w rolę pirackiego kapitana. Główną częścią zabawy w Pirate Storm: Death or Glory są bitwy morskie, w których biorą udział zarówno sterowane przez komputer potwory i statki, jak i jednostki dowodzone przez graczy. Ponadto, warto również wspomnieć o poszukiwaniu skarbów, które są ważną częścią pirackiego życia.

Za wszelkie osiągnięcia, gracze Pirate Storm: Death or Glory otrzymują punkty doświadczenia. Poza rozwojem postaci, nie można też zapomnieć o rozbudowie statku i dbaniu o jego uzbrojenie. Możliwe jest również posiadanie więcej jednostek, ale jednocześnie można pływać tylko jedną z nich. Gracze mogą również zrzeszać się w bractwa, które pozwalają na bliższą współpracę miedzy nimi.

Warto również wspomnieć, że Pirate Storm: Death or Glory jest gra darmową. Aby się cieszyć pirackim życiem, gracze nie muszą ściągać jakichkolwiek plików, gdyż rozgrywka dzieje się w całości w oknie przeglądarki. Podobnie jak w większości swoich gier, studio Bigpoint zdecydowało się jednak na wprowadzenie dobrowolnych mikrostransakcji, które dają dostęp do szeregu bonusów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Pirate Storm - gameplay
Pirate Storm - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Pirate Storm
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze