Path of Exile - Fantasy MMORPG - PortalMMO.pl

Path of Exile

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Dark fantasy
Grafika: 3D
Producent: Grinding Gear Games
Wydawca: Grinding Gear Games
Platformy: PC
Premiera: 2013
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 249. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
64.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 5.3
OCENA REDAKCJI 7.7

Path of Exile to połączenie gry MMO oraz hack'and'slash. Twórcy zafundowali nam post apokaliptyczny świat, opanowany przez stworzenia różnej maści. My wcielamy się w wygnanego bohatera, który trafia na kontynent Wraeclast. Musimy przeżyć i tylko od nas zależy, czy sprzymierzymy się z innymi, czy będziemy działali w pojedynkę.

Rozgrywka została podzielona na poszczególne akty, pchające fabułę do przodu. Ta jest jedynie pretekstem do zabawy, bowiem w tej produkcji liczy się przede wszystkim likwidowanie hordy przeciwników. Przy okazji otrzymujemy z nich ekwipunek, który wymieniamy na inne przedmioty u sprzedawców lub graczy. W Path of Exile nie ma bowiem pieniędzy, wszystkie transakcje opierają się na handlu wymiennym, przy czym głównie z innymi osobami, nie NPC-ami.

Warto również zwrócić uwagę na cechę charakterystyczną Path of Exile, czyli rozbudowane drzewko talentów. Znajdziemy tam ponad 100 pozycji wzmacniających naszą postać i tylko od nas zależy, w którą stronę pójdziemy. Do tego dochodzi możliwość ulepszania czarów i tworzenia w ten sposób nowych efektów.

Graficznie produkcja oferuje skromne, acz klimatyczne lokacje. Twórcy zdecydowali się na groteskowość oraz mrok, które dzięki charakterowi zabawy, doskonale oddają atmosferę grozy i niebezpieczeństwa. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Atlas of Worlds draws near. Step into the void. [Full HD]
Football Team - Gameplay [HD]
Football Team - Kartofliska zaprasza do gry [HD]
Dragon Awaken - Trailer [HD]
Castle Clash - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
  • Sonda Path of Exile
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze