Paragon • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Paragon

gra Paragon

Gatunek: Inne
Tematyka: Science fiction (MOBA)
Grafika: 3D
Producent: Epic Games
Wydawca: Epic Games
Platformy: PlayStation 4, Windows
Premiera: TBA
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 232. WG GATUNKU Inne
48.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 6.5
OCENA REDAKCJI 7.0

„Paragon” jest produkcją typu mobile online battle arena, za której stworzeniem stoi studio Epic Games. Twórcy przeznaczyli ją dla użytkowników komputerów oraz PlayStation 4, a jej darmowa faza open beta wyznaczona jest na lato 2016 roku. Dostępna jest również wersja early access, za którą gracze będą musieli zapłacić.

„Paragon” to gra, która charakteryzuje się sterowaniem z perspektywy trzeciej osoby, koniecznością podejmowania strategicznych decyzji oraz emocjonującą rozgrywką, podczas której nie brakuje spektakularnych eksplozji. Gracze mają do wyboru szereg postaci, których umiejętności rozwijane są poprzez gromadzenie kolejnych kart.

Akcja gry przenosi graczy na świat Agory, do stworzenia którego twórcy użyli znanego silnika Unreal Engine 4. Dzięki temu, gracze poruszają się po dopracowanych i okazałych lokacjach, które w przeciwieństwie do innych gier MOBA, nie są już płaskie. Aby zaskoczyć przeciwników, w „Paragonie” można wspiąć się na wzniesienie i stamtąd przeprowadzić atak.

„Paragon” jest opisywany jako gra całkowicie darmowa. Nowi bohaterowie i karty odblokowywane są w trakcie rozgrywki, podczas której powstają nowe talie i strategie. Z czasem i nabytym doświadczeniem, gracze mogą tworzyć zaskakujące kombinacje, które dają im przewagę na polu bitwy.

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Paragon
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze