Overwatch

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Kupno gry
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     46. 7.3 Shootery
  13.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  5
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Overwatch” jest internetową strzelanką, za której powstaniem stoi kalifornijski gigant branży gier komputerowych Blizzard Entertainment. Jej premiera została wyznaczona na 24 maja 2016 roku. Ważną informacją jest fakt, że produkcja dostępna jest również w pełnej polskiej wersji.

„Overwatch” cechuje się wyraźnie zarysowaną linią fabularną. W odległej przyszłości, tytułowa jednostka do zadań specjalnych Overwatch pozostawia po sobie dziedzictwo dla świata, który wciąż potrzebuje bohaterów. Mimo, że grupa wypadła już z łask, jej resztki, zarówno dobre jak i złe, kontynuują walkę o władzę, bogactwo czy inne cele. Rozgrywka składa się z opartych na wynonywaniu zadań, zaciętych bitwach drużynowych, w których udział biorą postacie korzystające z zestawów umiejętności bardziej znanych z gier MOBA.

Twórcy przygotowali szeroki wybór postaci W grze występuje ponad dwudziestu bohaterów - a ta liczba z pewnością wzrośnie – co sprawia, że „Overwatch” łączy ze sobą cechy strzelanki z charakterem oraz konfiguracjami bohaterów, typowymi dla gatunku MOBA. Obecnie, gra oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Gracze mogą brać udział w krwawej jatce bądź bardziej taktycznej rozgrywce. Wszystkie bitwy rozgrywają się między sześcioosobowymi drużynami.

Droga do zwycięstwa często zależy od znajomości każdego zakamarku mapy i wykorzystywania otoczenia przeciwko swoim przeciwnikom. Twórcy przygotowali wiele map, poznanie których zajmuje wiele godzin rozgrywki i obmyślania licznych strategii na jak najlepsze wykorzystanie umiejętności bohaterów. W trakcie potyczek należy pamiętać, że mapy są wielopoziomowe, dzięki czemu przeciwnicy mogą zaskoczyć nieuważnych graczy z każdej strony.

video

Overwatch Gameplay Trailer #2 [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-15 17:22:38 Dobra gra to i filmik ciekawy ;)