Overwatch

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi (FPS online)
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Windows
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Kupno gry
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     49. 7.2 Shootery
  10.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  4
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Overwatch” jest internetową strzelanką, za której powstaniem stoi kalifornijski gigant branży gier komputerowych Blizzard Entertainment. Jej premiera została wyznaczona na 24 maja 2016 roku. Ważną informacją jest fakt, że produkcja dostępna jest również w pełnej polskiej wersji.

„Overwatch” cechuje się wyraźnie zarysowaną linią fabularną. W odległej przyszłości, tytułowa jednostka do zadań specjalnych Overwatch pozostawia po sobie dziedzictwo dla świata, który wciąż potrzebuje bohaterów. Mimo, że grupa wypadła już z łask, jej resztki, zarówno dobre jak i złe, kontynuują walkę o władzę, bogactwo czy inne cele. Rozgrywka składa się z opartych na wynonywaniu zadań, zaciętych bitwach drużynowych, w których udział biorą postacie korzystające z zestawów umiejętności bardziej znanych z gier MOBA.

Twórcy przygotowali szeroki wybór postaci W grze występuje ponad dwudziestu bohaterów - a ta liczba z pewnością wzrośnie – co sprawia, że „Overwatch” łączy ze sobą cechy strzelanki z charakterem oraz konfiguracjami bohaterów, typowymi dla gatunku MOBA. Obecnie, gra oferuje dwa różne tryby rozgrywki. Gracze mogą brać udział w krwawej jatce bądź bardziej taktycznej rozgrywce. Wszystkie bitwy rozgrywają się między sześcioosobowymi drużynami.

Droga do zwycięstwa często zależy od znajomości każdego zakamarku mapy i wykorzystywania otoczenia przeciwko swoim przeciwnikom. Twórcy przygotowali wiele map, poznanie których zajmuje wiele godzin rozgrywki i obmyślania licznych strategii na jak najlepsze wykorzystanie umiejętności bohaterów. W trakcie potyczek należy pamiętać, że mapy są wielopoziomowe, dzięki czemu przeciwnicy mogą zaskoczyć nieuważnych graczy z każdej strony.

video

Overwatch Gameplay Trailer #2 [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Overwatch
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.