Open Space • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Open Space

gra Open Space

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Strategia kosmiczna
Grafika: 2D
Producent: Paweł Tomczuk, Damian Korczewski, Maciej Kierczak
Wydawca: i-play24.net
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2007
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 287. WG GATUNKU Strategiczne
64.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 5.7
OCENA REDAKCJI 6.3

Open Space to polska gra przeglądarkowa osadzona w dalekiej przyszłości. Ta kosmiczna strategia stawia gracza w roli dowódcy kolonii gwiezdnej. Ma on do wyboru jedną z trzech grywalnych ras, z których każda skupia się na innym aspekcie rozgrywki i ma dostęp do rasowo specyficznych technologii badawczych oraz statków kosmicznych.

Jednym z głównych elementów gry jest system wykonywania misji zlecanych przez cztery różne kosmiczne rasy, o osobistej filozofii do życia w przestrzeni gwiezdnej. Po wykonaniu dziesięciu zadań gracz zostaje sojusznikiem tej rasy, dla której wykonał najwięcej zleceń i jest zmuszony do dalszej współpracy właśnie z tą frakcją. Wpływa to na ukierunkowanie rozgrywki poprzez wymaganie od grającego, aby ulepszał technologie i infrastruktury niezbędne do wykonywania coraz to trudniejszych zleceń. Dodatkowo misje mogą być zlecane przez innych graczy.

Open Space posiada również szereg elementów służących do współzawodnictwa, jak i rywalizacji. Gracze mogą zakładać sojusze. Istnieje możliwość podbijania tak zwanych stacji granicznych, które pozwalają właścicielowi kontrolować sektor gwiezdny. Maksymalnie, gracz może posiadać tylko jedną stację graniczną, póki nie dołączy do sojuszu. Dodatkowo część obiektów w przestrzeni gwiezdnej, jak planety, księżyce czy planetoidy można podbić w celu zasiedlenia.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Open Space
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze