Online Soccer Manager

 • Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Manager sportowy - piłka nożna
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Gamebasics
  Wydawca:
  Platformy: Android, Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2001
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     279. 3.8 Sportowe & wyścigi
  21.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Online Soccer Manager” jest grą internetową, której premiera miała miejsce 7 kwietnia 2004 roku. Za jej powstaniem stoi holenderskie studio Gamebasics. Od czasu jej wydania, gra doczekała się ponad 3,5 milionów zarejestrowanych graczy.

Rozgrywka w „Online Soccer Manager” polega na wcieleniu się w role menadżera swojego ulubionego klubu piłkarskiego. Gracze mogą rywalizować ze sobą w meczach ligowych oraz mistrzostwach. Mogą też tworzyć swoje własne ligi i zapraszać do nich znajomych. Podstawowe tajniki gry są łatwe do przyswojenia, jednak aby osiągnąć szczyt, gracze musza wykazać się między innymi myśleniem strategicznym oraz wiedzą o piłce nożnej.

Obowiązki menadżera w „Online Soccer Manager” nie ograniczają się jednak tylko do dbania o potrzeby zawodników. Należą również do nich negocjacje ze sponsorami, zatrudnianie wykwalifikowanego personelu oraz rozwijanie infrastruktury stadionu, na którym kierowany przez gracza klub rozgrywa swoje mecze.

„Online Soccer Manager” jest darmową grą wspieraną przez opcję dobrowolnych mikropłatności. Poza wersją przeznaczoną na popularne przeglądarki internetowe, dostępna jest też wersja na urządzenia wyposażone w system operacyjny Android, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się rozgrywką praktycznie w każdym miejscu.

video

Online Soccer Manager - gameplay

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Online Soccer Manager
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.
2019-02-12 14:11:47 Gówno