One Piece 2: Pirate King • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

One Piece 2: Pirate King

gra One Piece 2: Pirate King

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Anime
Grafika: 2D
Producent: Joy Games
Wydawca: Joy Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 486. WG GATUNKU MMORPG
65.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.3

One Piece 2: Pirate King to sequel wydanego w 2014 roku One Piece Online. Gra została stworzona przez studio Joy Games na przeglądarki internetowe.  Jest ona bezpłatna i łączy w sobie elementy MMORPG oraz system walki turowej. Fabuła opiera się na popularnej mandze i anime One Piece.

Do wyboru mamy 4 klasy postaci. Jedną z nich jest Sailor specjalizujący się w szermierce i ochronie. Zadaje obrażenia wielu wrogom i chroni członków swojej załogi. Kolejną postacią jest Dark Mage, którego specjalnością jest magia elementów i hipnoza. Używa on magii do atakowania i kontrolowania wroga. Dzięki mądrości rozpoznaje słabe punkty wroga i wzmacnia własne ataki. Z kolei Snajper jest ekspertem od broni palnej. Zadaje duże obrażenia pojedynczemu wrogowi, nawet ze sporej odległości. Brakuje mu jednak mechanizmów obronnych. Ostatnią klasą postaci jest Doctor będący odpowiedzialny za leczenie i trucizny. Specjalizuje się w uzdrawianiu załogi.

Rozgrywka opiera się nie tylko na rozbudowanym trybie fabularnym. Organizowane są również pirackie potyczki. Gracze dobierają się w drużyny i rywalizują ze sobą. Kapitanowie zapisują się do bitwy, a następnie drużyna uczestniczy w eliminacjach, a następnie w finale. Ponadto dostępny jest tryb PVE, w którym gracze przechodzą przez 12 etapów zawierających 2 grupy potworów i bossa na każdym z nich.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

One Piece 2: Pirate King - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda One Piece 2: Pirate King
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze