Odlotowe Wieżowce • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Odlotowe Wieżowce

gra Odlotowe Wieżowce

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Zarządzanie wieżowcem
Grafika: 2D
Producent: OverMobile
Wydawca:
Platformy: Android, Przeglądarka internetowa
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 518. WG GATUNKU Strategiczne
108.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.0

„Odlotowe Wieżowce” to internetowa gra strategiczna wydana przez studio komputerowe Overmobile. Jej premiera miała miejsce w 2014 roku. Jest to tytuł przeznaczony na przeglądarki internetowe oraz urządzenia z systemem operacyjnym Android. Za granicą znana jest pod tytułem „Happy Tower”. Jest to tytuł darmowy, który wspierany jest przez system dobrowolnych mikrotransakcji.

Zadaniem gracza w „Odlotowych Wieżowcach” jest wybudowanie wieżowca, którego ostateczna liczba pięter jest ograniczona wyłącznie funduszami w grze. Po dobudowaniu kolejnego piętra, gracz musi zdecydować, co ma się na nim znajdować. Do wyboru jest przestrzeń przeznaczona do zamieszkania albo wszelakie pomieszczenia biznesowe. Pracownicy wieżowca mieszkają w jego części mieszkalnej.

Twórcy „Odlotowych Wieżowców” dali graczom do dyspozycji pracowników o różnych kwalifikacjach, którzy nadają się do różnych zawodów. Ponadto, każdy z nich ma swoje własne aspiracje, które ważą o tym, które stanowisko będzie dla niech najbardziej odpowiednie. Kolejnym zadaniem w „Odlotowych Wieżowcach” jest upewnienie się, że klienci trafiają na właściwe piętra. Służy do tego obsługiwana przez gracza winda. Za właściwą obsługę można dostać napiwek. W grze występują dwie waluty: darmowe monety i banknoty, które można dokupić za rzeczywiste pieniądze.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Odlotowe Wieżowce
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze