NosTale • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

NosTale

gra NosTale

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Entwell
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: PC, smartfon
Premiera: 2009
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 55. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
15.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.3

NosTale jest darmową grą MMORPG stworzoną przez studio komputerowe Entwell. Polska edycja gry administrowana jest przez znane między innymi z gier przeglądarkowych niemieckie studio GameForge AG. Wystartowała ona 11 lutego 2009 roku.

Fikcyjny świat gry stylizowany jest na mangę. Gracze rozpoczynają swoją przygodę z NosTale od stworzenia postaci. Po wybraniu podstawowych cech postaci, rozpoczynają oni rozgrywkę, która polega na typowych czynnościach dla gier gatunku. Gracze zdobywają punkty doświadczenia wykonując misje, biorąc udział w eventach i zabijając potwory. Interfejs jest bardzo prosty, a sterowanie intuicyjne.

W NosTale możliwe jest założenie swojego odpowiednika gildii. Są nim rodziny, do których dołączyć może maksymalnie stu graczy. Ponadto, można też tworzyć trzyosobowe grupy, aby drogą współpracy ułatwić sobie eksplorowanie świata gry, przyspieszyć zdobywanie przedmiotów oraz poznać nowe osoby.

Mimo, że NosTale jest grą darmową, podobnie jak inne tytuły tego typu, posiada ona tzw. NosMarket, który oferuje dostęp do unikalnych przedmiotów w zamian za wirtualną walutę. Aby z niego korzystać, gracze muszą płacić prawdziwymi pieniędzmi.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

NosTale - gameplay
NosTale - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda NosTale
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze