Nosgoth

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Wampiry
  Grafika: 3D
  Producent: Psyonix
  Wydawca: Square-Enix
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: NIE

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     24. 7.6 Shootery
  7.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  3
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Nosgoth” jest internetową grą komputerową autorstwa studia Psyonix. Data jej premiery nie została jeszcze ustalona, ale twórcy dali graczom możliwość zapoznania się z ich produkcją podczas otwartej fazy beta. Na razie nic nie wiadomo o planach wprowadzenia polskiej wersji językowej.

Rozgrywka „Nosgoth” osadzona jest w świecie znanym graczom z popularnej serii „Legacy of Kain”. Nie oznacza to jednak, że ten tytuł jest jej bezpośrednią kontynuacją. Tak naprawdę gra nie ma z serią zbyt wiele wspólnego, gdyż znacznie odbiega ona od niej fabularnie. Głównym elementem wspólnym jest jednak mroczny klimat, w którym nie brakuje brutalności.

Akcja w „Nosgoth” kręci się wokół konfliktu wspomagających się nowoczesną technologią oraz wampirów, które czerpią korzyść ze swojej drapieżnej natury. Zadaniem gracza jest wcielenie w postać będącą po jednej ze stron wojny. Twórcy przygotowali łącznie sześć klas postaci. Jak łatwo się domyślić, wraz z rozwojem bohatera odblokowuje się kolejne umiejętności oraz bronie.

Na zakończenie warto również wspomnieć, że „Nosgoth” jest grą darmową. Podobnie, jak w wielu innych grach tego typu, twórcy zdecydowali się oprzeć swoją produkcję na systemie dobrowolnych mikropłatności, które dają graczom dostęp do nowych broni czy umiejętności. Korzystanie z nich nie jest jednak absolutnie koniecznie, gdyż nie dają one znacznej przewagi w walce.

video

Nosgoth - Open Beta Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Nosgoth
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-13 00:23:55 [url=http://forum.hertz-audio.com.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2628518]maturesexcraft.com[/url]
2018-12-13 00:15:43 womensspeakernetwork.com
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?