Nosgoth • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Nosgoth

gra Nosgoth

Gatunek: Shootery
Tematyka: Wampiry
Grafika: 3D
Producent: Psyonix
Wydawca: Square-Enix
Platformy: Windows
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 53. WG GATUNKU Shootery
12.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.3

„Nosgoth” jest internetową grą komputerową autorstwa studia Psyonix. Data jej premiery nie została jeszcze ustalona, ale twórcy dali graczom możliwość zapoznania się z ich produkcją podczas otwartej fazy beta. Na razie nic nie wiadomo o planach wprowadzenia polskiej wersji językowej.

Rozgrywka „Nosgoth” osadzona jest w świecie znanym graczom z popularnej serii „Legacy of Kain”. Nie oznacza to jednak, że ten tytuł jest jej bezpośrednią kontynuacją. Tak naprawdę gra nie ma z serią zbyt wiele wspólnego, gdyż znacznie odbiega ona od niej fabularnie. Głównym elementem wspólnym jest jednak mroczny klimat, w którym nie brakuje brutalności.

Akcja w „Nosgoth” kręci się wokół konfliktu wspomagających się nowoczesną technologią oraz wampirów, które czerpią korzyść ze swojej drapieżnej natury. Zadaniem gracza jest wcielenie w postać będącą po jednej ze stron wojny. Twórcy przygotowali łącznie sześć klas postaci. Jak łatwo się domyślić, wraz z rozwojem bohatera odblokowuje się kolejne umiejętności oraz bronie.

Na zakończenie warto również wspomnieć, że „Nosgoth” jest grą darmową. Podobnie, jak w wielu innych grach tego typu, twórcy zdecydowali się oprzeć swoją produkcję na systemie dobrowolnych mikropłatności, które dają graczom dostęp do nowych broni czy umiejętności. Korzystanie z nich nie jest jednak absolutnie koniecznie, gdyż nie dają one znacznej przewagi w walce.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Nosgoth - prezentacja klasy postaci [HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

  • Sonda Nosgoth
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze