Nosgoth

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Wampiry
  Grafika: 3D
  Producent: Psyonix
  Wydawca: Square-Enix
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: NIE

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     11. 7.9 Shootery
  2.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  3
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Nosgoth” jest internetową grą komputerową autorstwa studia Psyonix. Data jej premiery nie została jeszcze ustalona, ale twórcy dali graczom możliwość zapoznania się z ich produkcją podczas otwartej fazy beta. Na razie nic nie wiadomo o planach wprowadzenia polskiej wersji językowej.

Rozgrywka „Nosgoth” osadzona jest w świecie znanym graczom z popularnej serii „Legacy of Kain”. Nie oznacza to jednak, że ten tytuł jest jej bezpośrednią kontynuacją. Tak naprawdę gra nie ma z serią zbyt wiele wspólnego, gdyż znacznie odbiega ona od niej fabularnie. Głównym elementem wspólnym jest jednak mroczny klimat, w którym nie brakuje brutalności.

Akcja w „Nosgoth” kręci się wokół konfliktu wspomagających się nowoczesną technologią oraz wampirów, które czerpią korzyść ze swojej drapieżnej natury. Zadaniem gracza jest wcielenie w postać będącą po jednej ze stron wojny. Twórcy przygotowali łącznie sześć klas postaci. Jak łatwo się domyślić, wraz z rozwojem bohatera odblokowuje się kolejne umiejętności oraz bronie.

Na zakończenie warto również wspomnieć, że „Nosgoth” jest grą darmową. Podobnie, jak w wielu innych grach tego typu, twórcy zdecydowali się oprzeć swoją produkcję na systemie dobrowolnych mikropłatności, które dają graczom dostęp do nowych broni czy umiejętności. Korzystanie z nich nie jest jednak absolutnie koniecznie, gdyż nie dają one znacznej przewagi w walce.

video

Nosgoth - Open Beta Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Nosgoth
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.