Nosgoth

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Wampiry
  Grafika: 3D
  Producent: Psyonix
  Wydawca: Square-Enix
  Platformy: Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: NIE

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     22. 7.7 Shootery
  4.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  3
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Nosgoth” jest internetową grą komputerową autorstwa studia Psyonix. Data jej premiery nie została jeszcze ustalona, ale twórcy dali graczom możliwość zapoznania się z ich produkcją podczas otwartej fazy beta. Na razie nic nie wiadomo o planach wprowadzenia polskiej wersji językowej.

Rozgrywka „Nosgoth” osadzona jest w świecie znanym graczom z popularnej serii „Legacy of Kain”. Nie oznacza to jednak, że ten tytuł jest jej bezpośrednią kontynuacją. Tak naprawdę gra nie ma z serią zbyt wiele wspólnego, gdyż znacznie odbiega ona od niej fabularnie. Głównym elementem wspólnym jest jednak mroczny klimat, w którym nie brakuje brutalności.

Akcja w „Nosgoth” kręci się wokół konfliktu wspomagających się nowoczesną technologią oraz wampirów, które czerpią korzyść ze swojej drapieżnej natury. Zadaniem gracza jest wcielenie w postać będącą po jednej ze stron wojny. Twórcy przygotowali łącznie sześć klas postaci. Jak łatwo się domyślić, wraz z rozwojem bohatera odblokowuje się kolejne umiejętności oraz bronie.

Na zakończenie warto również wspomnieć, że „Nosgoth” jest grą darmową. Podobnie, jak w wielu innych grach tego typu, twórcy zdecydowali się oprzeć swoją produkcję na systemie dobrowolnych mikropłatności, które dają graczom dostęp do nowych broni czy umiejętności. Korzystanie z nich nie jest jednak absolutnie koniecznie, gdyż nie dają one znacznej przewagi w walce.

video

Nosgoth - Open Beta Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Nosgoth
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-08-22 08:15:57 gra jest spoko
2017-08-20 14:59:00 Ktoś się zabrał za delirke ? Bo widze strona dziala :D
2017-08-18 22:10:25 Co jakiś czas sprawdzam czy delirium nie powróciło. Strasznie mnie zabolało, gdy gra zniknęła. Cieszę się, że chociaż strona główna działa, mam nadzieję, że niedługo będzie można znów zająć się niszczeniem ludzkości :x