No Man's Sky • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

No Man's Sky

gra No Man's Sky

Gatunek: Inne
Tematyka: Sci-fi survival
Grafika: 3D
Producent: Hello Games
Wydawca: Sony
Platformy: PC, PS4
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 60$
Ograniczenia wiekowe: 7
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 204. WG GATUNKU Inne
41.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 7.3

No Man's Sky to tytuł kontrowersyjny z powodu skandalu wywołanego w momencie premiery. Faktyczna gra okazała się mieć niewiele wspólnego z materiałami promocyjnymi i intensywną kampanią reklamową, przez co zebrała w większości bardzo niepochlebne recenzje. Mimo wszystko posiada niewielkie grono fanów i wiernych graczy, które w miarę wydawanych przez twórców aktualizacji zdaje się powoli zwiększać.

W grze wcielamy się w Podróżnika, który budzi się na obcej planecie, nie pamiętając swojej przeszłości. Do pierwszych zadań należy naprawa statku oraz podstawowych narzędzi, by móc odlecieć na inną planetę. Kolejne działania zależą już tylko i wyłącznie od kreatywności i pomysłu. Gra posiada główny wątek fabularny, lecz gracz wcale nie musi nim podążać, by osiągać cele.

Do głównych zadań należy eksploracja kolejnych systemów planetarnych (katalogowanie flory i fauny, odkrywanie starożytnych ruin), budowanie relacji z kosmicznymi rasami (handel, zadania, nauka obcych języków) a także walka (kosmiczni piraci, agresywne zwierzęta, drony strażnicze). Gracze mogą budować bazy planetarne, statki kosmiczne, a także pojazdy naziemne. Do tworzenia przedmiotów i używania sprzętu niezbędne jest gromadzenie surowców w postaci roślin i rud metali.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda No Man's Sky
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze