Mutant Year Zero: Road to Eden

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Postapokalipsa
  Grafika: 3D
  Producent: The Bearded Ladies
  Wydawca: FunCom
  Platformy: PC, xBox One, PlayStation 4
  Premiera: 2018
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: 124,99 zł
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     13. 7.7 Strategiczne
  4.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Mutant Year Zero: Road to Eden została wydana pod koniec 2018 roku przez studio The Bearded Ladies. Jest to trójwymiarowa gra strategiczna, która łączy w sobie bogatą fabułę i system walki turowej znany z serii XCOM. Ponadto zawiera w sobie cechy gry przygodowej związanej z odkrywaniem świata. Mechanikę uzupełniają elementy skradanki i RPG. Rozgrywka toczy się w postapokaliptycznym świecie, gdzie gracz dowodzi grupą mutantów, aby doprowadzić ich do mitycznego Edenu.

W świecie pozbawionym ludzi przemierzamy opuszczone miasta i wiele innych niszczejących dorobków ludzkości. Każdy z bohaterów ma niepowtarzalną osobowość i zdolności. Dowodzimy m.in. kaczorem Duxem oraz dzikiem Borminem. W celu uzupełnienia zapasów i zaplanowania kolejnej wyprawy, wracamy do Arki, która jest naszą strefą bezpieczeństwa.

Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, co pozwala zachować pełną kontrolę nad sytuacją. Po zlokalizowaniu wroga rozpoczynamy skradankę, wślizgujemy się do jego obozu lub zajmujemy dogodną pozycję do ataku. W odpowiednim dla gracza momencie, przechodzimy do systemu walki turowej, gdzie możemy zaatakować przeciwnika.

Gra oferuje wiele mutacji i zdolności mutantów odkrywających specjalne cechy bohaterów. Dodatkowo, uzbrojenie w postaci broni, a także ubrań rozszerza możliwości gry.  Możemy zacząć od prowizorycznych proc, a skończyć na wyposażeniu mutanta w karabin o dużym zasięgu.

video

Mutatnt Year Zero: Road to Eden - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Mutant Year Zero: Road to...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.