MooMoo.io • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

MooMoo.io

gra MooMoo.io

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Gra z cyklu .io
Grafika: 2D
Producent: Yendis INC
Wydawca: Yendis INC
Platformy: PC, Android
Premiera: 2017
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 377. WG GATUNKU Strategiczne
76.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

MooMoo.io to internetowa gra, w której wcielamy się w rolę rzemieślnika lub rolnika. Świat gry jest nam bliżej nieznany, w przeciwieństwie do celu rozgrywki - ten jest bardzo jasny i prosty. Musimy bowiem zdobyć jak najwięcej punktów, które to pozwolą nam wspiąć się na szczyt rankingu graczy. Jak możemy tego dokonać? Przede wszystkim zręczną rywalizacją, dobraniem członków naszej drużyny i budowaniem, craftowaniem czy walką. 

MooMoo.io podobnie jak pozostałe gry z tego rodzaju, zamyka nas w ramach swego rodzaju areny, na której toczy się rozgrywka. Jak wcześniej, tak i tutaj możemy prowadzić rozgrywkę w stylu deathmatch, czyli każdy na każdego. Jest to jednak taktyka bardzo ryzywkowna, ponieważ staniemy się w ten sposób łatwym celem dla innych graczy. Dlatego warto się zabezpieczyć i zebrac drużynę zaufanych znajomych. W takiej ekipie rozgrywka będzie o wiele łatwiejsza. 

Po zebraniu drużyny, możemy zająć się budowaniem naszej osady. Punkty będziemy zdobywać z plonów, na przykład młynów. Oczywiście nie wystarczy się okopać i liczyć wzrastające miejsce w rankingu - musimy się rozwijać i bronić przed innymi graczami, albo ich atakować i przeszkadzać we wzroście. Gra jest niezwykle udanym przykładem na to, jak bardzo gry z gatunku .io zrobiły postęp i rozwinęły się w wielu aspektach. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

MooMoo.io - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda MooMoo.io
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze