Minecraft Earth • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Minecraft Earth

gra Minecraft Earth

Gatunek: Inne
Tematyka: Sandbox
Grafika: 3D
Producent: Mojang AB
Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios
Platformy: IOS, Android
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 539. WG GATUNKU Inne
116.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Minecraft Earth to mobilna wersja popularnej produkcji, która w tym przypadku wykorzystuje do zabawy rozszerzoną rzeczywistość. Sześcienny świat nie dość, że zagościł w nowej wersji na platformach mobilnych, to na dodatek znalazło się dla niego miejsce niejako w rzeczywistości. Jest to produkcja dostępna za darmo na telefonach z systemem iOS oraz Android.

O ile Minecraft Earth jest bezpośrednio z marką związany, tak jednak nie ustrzegł się pewnych uproszczeń względem pełnoprawnej wersji gry. Najważniejsze jednak elementy, takie jak crafting czy budowanie i wykorzystywanie zasobów zostały niezmienione. To właśnie ten ostatni element, czyli budowa jest tutaj najważniejszy. W dużym skrócie, wykorzystywanie rozszerzonej rzeczywistości pozwala na wspólne budowanie danego obiektu z graczami znajdującymi się w okolicy. Finalny efekt może zostać odgórnie zaakceptowany i będzie na stałe umieszczony w danym miejscu, jak choćby nasze podwórko. Inni gracze będą go mogli podziwiać.

Zdobywanie zasobów przypomina system z gry Pokemon Go, która zachęcała graczy do spacerów na świeżym powietrzu. Nie inaczej jest teraz, bowiem surowce znajdujemy właśnie podczas przechadzek. Różne okolice oferują różne surowce - w parku znajdziemy drewno, na plaży piaskowiec i tak dalej. Istotnym elementem są także misje, które mogą być wykonywane wspólnie z innymi graczami. To również wymaga ich fizycznej obecności.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Minecraft Earth - Gameplay [FullHD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda Minecraft Earth
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze