Might & Magic: Duel of Champions

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Karcianka - logiczna
  Grafika: 2D
  Producent: Ubisoft
  Wydawca: Ubisoft
  Platformy: iOS, PS3, Windows, Xbox 360
  Premiera: 2012
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     30. 7.5 Inne
  8.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Might & Magic: Duel of Champions” jest grą przeglądarkową, przenosząca popularną grę karcianą na ekrany komputerów. Została ona stworzona i wydana przez znane francuskie studio Ubisoft. Obecne dostępnych jest sześć wersji językowych, wśród których nie zabrakło wersji w języku polskim.

Rozgrywka w „Might & Magic: Duel of Champions” oparta jest na bitwach między graczami. Przez rozpoczęciem starcia trzeba zebrać swoją własną talię kart, w skład której wchodzą między innymi liczne karty bohaterów, zaklęć, szczęścia czy wydarzeń. Plansza podzielona jest na 16 pól, z których każdy gracz może zagospodarować sześć. Na czele armii stoi bohater. Warunkiem zakończenia gry jest zabicie wrogiego bohatera. Jak łatwo się domyślić, rozgrywka podzielona jest na tury.

Co ciekawe, „Might & Magic: Duel of Champions” daje możliwość rywalizacji z użytkownikami różnych platform. Twórcy gry postawili też duży nacisk na jej aspekt społeczny. Gracze mogą między innymi udostępniać swoje osiągnięcia na Facebooku. Warto też wspomnieć, że jest to produkcja pozbawiona opłat abonamentowych. W zamian za nie, twórcy wprowadzili dobrowolne mikrotransakcji.

video

Might & Magic: Duel of Champions - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Might & Magic: Duel of Ch...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.