Miasto Pary • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Miasto Pary

gra Miasto Pary

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Steampunk
Grafika: 3D
Producent: Aggro Games
Wydawca: Aggro Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 268. WG GATUNKU MMORPG
34.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Miasto Pary jest sieciową grą komputerową, która reprezentuje popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Jej premiera miała miejsce 3 marca 2013 roku. Została ona wyprodukowana przez rosyjską firmę Aggro Games. Za granicą znana jest między innymi pod angielskim tytułem „City of Steam”.

Rozgrywka Miasta Pary stanowi ciekawe połączenie tematyki steampunkowej z tematyką fantasy. Przenosi ona graczy do miejsca zwanego Machiną Świata, gdzie gracze wcielają się w postacie będące przedstawicielami jednej z sześciu grywalnych ras. Po stworzeniu swoich bohaterów, ich zadaniem staje się walka z zagrożeniami, które mogą ich napotkać w niebezpiecznych czasach, w których osadzona została akcja gry. Miasto Pary stanowi solidną pozycję wśród innych przeglądarkowych reprezentantów gatunku.

Twórcy przygotowali w niej cztery klasy, które później dzielą się na kolejne specjalizacje. Umożliwili też graczom współpracę ze sobą na wiele różnych sposobów. Całość cechuje się przyzwoitą, trójwymiarową oprawą wizualną. Warto też pamiętać, że Miasto Pary jest produkcją darmową. Znajdują się w niej jednak ekskluzywne przedmioty, do których dostęp umożliwiony jest przez mikrotransakcje.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Miasto Pary - Trailer - HD
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 NEWSY
najnowsze