Metin2 • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Metin2

gra Metin2

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: SilverBirch Studios
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: Windows
Premiera: 2004
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 54. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
14.
ILOŚĆ GŁOSÓW 8
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.7

Metin2 jest grą internetową reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game. Została ona stworzona przez południowokoreańskie studio Ymir Entertainment, a jej azjatycka premiera miała miejsce w marcu 2005 roku. Europejskim wydawcą gry jest znane z wielu produkcji niemieckie studio GameForge AG. Polska edycja gry została uruchomiona 17 lipca 2007 roku.

Rozgrywka w Metin2 osadzona jest fantastycznym świecie, który wzorowany jest na kulturze Dalekiego Wschodu. Fabuła opowiada o uderzeniu tak zwanych Kamieni Metin, które stały się powodem panującego w świecie chaosu oraz licznych wojen między królestwami. Niebezpieczeństwo stanowią również ataki zwierząt oraz potworów. Głównym zadaniem graczy jest zwalczanie efektów działalności Kamieni.

Przygoda z Metin2 zaczyna się od stworzenia postaci. Gracze wybierają jej płeć i nadają jej imię. Muszą też wybrać jedno z trzech królestw, po którego stronie będą walczyć oraz jedną z pięciu grywalnych klas. Rozgrywka przypomina nieco klasyczne produkcje typu hack and slash, gdyż jej główną częścią jest walka z wieloma potworami na raz, za którą zdobywa się punkty doświadczenia. Gracze mogą też wykonywać różne zadania.

Metin2 to produkcja bezpłatna, wspierana systemem dobrowolnych mikrotransakcji, które w zamian za rzeczywiste pieniądze dają dostęp do specjalnej wirtualnej waluty. Aby cieszyć się grą, wystarczy po prostu ściągnąć i zainstalować klient dostępny na oficjalnej stronie Metin2.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Metin2 - gameplay
Metin2 - drugi gameplay
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

  • Sonda Metin2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze