Margonem • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Margonem

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent:
Wydawca: Garmory
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2006
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 276. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
76.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 4.8
OCENA REDAKCJI 5.3

„Margonem” jest popularną grą internetową, która reprezentuje gatunek massively multiplayer online role-playing game. Stanowi ona owoc prac grupki studentów Politechniki Śląskiej, którzy w 2006 roku zdecydowali się na takie przedsięwzięcie, pisząc pracę magisterską. Początkowo gra funkcjonowała jako tytuł niekomercyjny, jednak wraz ze zwiększającym się gronem graczy, przeszła w ręce firmy Garmory. Z czasem wprowadzono w niej również wirtualną walutę, dostępną dzięki dobrowolnym mikropłatnościom.

Rozgrywka „Margonem” obserwowana jest z perspektywy 2D. Po stworzeniu postaci gracze znajdują się w obszernym świecie, który można swobodnie eksplorować, wykonując liczne zadania, pokonując coraz trudniejszych przeciwników oraz biorąc udział w interakcji z napotkanymi graczami.

„Margonem” wyglądem i rozgrywką przypomina absolutną klasykę gatunku MMORPG. Oznacza to, że chociaż gra nie kusi fotorealistyczną grafiką, czy nowoczesnymi animacjami, gracze, którzy wciąż z sentymentem wspominają spędzone godziny przed takimi produkcjami, jak „Tibia” czy „Ultima Online”, z pewnością powinni dać temu polskiemu tytułowi szansę i zagłębić się w prostej, ale relaksującej rozgrywce.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Rock'N'Roll Racing Music
Battle for the Galaxy - Trailer [HD]
Battle for the Galaxy - Gameplay [FullHD]
Video Game Soundtracks - Sci-Fi
Ski Jumps - symulator skoków narciarskich - recenzja video [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LOA 3
  • Sonda Margonem
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze