Łowcy Zombie: Apokalipsa • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Łowcy Zombie: Apokalipsa

gra Łowcy Zombie: Apokalipsa

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Apokalipsa zombie
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent:
Wydawca: Playlink S.A.
Platformy: Przeglądarka, android, ios, windows phone
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free-to-play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 183. WG GATUNKU MMORPG
15.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 6.9
OCENA REDAKCJI 7.3

"Łowcy Zombie: Apokalipsa", to darmowa gra przeglądarkowa MMORPG, która stworzona została przez polską ekipę. Fabuła porusza bardzo popularną tematykę żywych trupów i sprawia, że gra ma zadatki na dobrego time killer'a. Już na starcie zostajemy rzuceni w wir akcji. Spokojne pierwsze kroki w tym wirtualnym świecie przerywają nam krzyki pierwszych zarażonych osób. Zaledwie parę sekund po rozpoczęciu rozgrywki zmuszeni jesteśmy walczyć o życie.

Gra kieruje się prostymi zasadami. Pokonaj hordę przeciwników i stań się najpotężniejszym graczem. Stawić czoła wrogowi możemy sami bądź w towarzystwie naszego ukochanego pupila. Aby wzmocnić postać należy zwiększać podstawowe atrybuty na siłowni, a także zbierając potrzebne punkty doświadczenia. Przed potężniejszymi atakami uchroni nas z czasem coraz mniej prowizoryczne opancerzenie. Ulepszeniom podlega również broń.

W celu zdobycia najpotrzebniejszych materiałów, jak i punktów doświadczenia pomoże nam szeroki wachlarz dostępnych misji. Wszystkie są wykonywane w czasie rzeczywistym, co lepiej zorganizuje nam tok dnia. Wystarczy wysłać podopiecznego na krótką wycieczkę, po czym odebrać go wraz z fantami po ustalonym wcześniej czasie.

Oczywiście nie jesteśmy ostatnimi żyjącymi ludźmi na ziemi. Umiejętności można również sprawdzać w strefach PvP takich jak Klatka, czy Ustawka. Na szali jest drogocenna żywność, jak i doświadczenie. Kontakt z innymi graczami nie polega tylko na wykradaniu sobie jedzenia. Istnieje opcja zawierania sojuszy, czyli dołączenie do gangów. Im lepszy gang tym więcej bonusów ułatwiających życie zgarniemy. W grze pojawia się również ślad mikropłatności nieco uproszczających rozgrywkę.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Łowcy Zombie: Apokalipsa
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze