Lineage II

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: Windows
  Premiera: 2003
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa (Pay-to-play do wydania GoD w 2011 r.)
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     15. 7.6 Fantasy MMORPG
  4.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  21
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Wydana 1 listopada 2003 roku, „Lineage II” jest jedną z najważniejszych gier z gatunku MMORPG w historii. Została ona stworzona i wyprodukowana przez południowokoreańskie studio NCsoft. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji „Goddess of Destruction” 30 listopada 2011 roku, gra stała się w pełni darmowa. Pozostawiono jednak możliwość dalszego płacenia subskrypcji, co nagradzane jest różnymi bonusami. 23 kwietnia 2013 roku ukazała się polonizacja gry, uruchomiony został także pierwszy polski serwer.

Akcja „Lineage II” dzieje się 150 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części gry. Fantastyczny świat gry podzielony jest na trzy krainy: Aden, Elmore oraz Gracia. Gracze wcielają się w młodych bohaterów. Do dyspozycji jest sześć grywalnych ras: ludzie, elfy, mroczne elfy, orkowie, krasnoludy oraz cechujące się jednym skrzydłem kamaele. Każda z ras posiada swoje klasy postaci, które dzielą się na kolejne, bardziej wyspecjalizowane podklasy.

Świat „Lineage II” jest ogromny i bardzo zróżnicowany. Gracze mogą wykonywać liczne zadania oraz walczyć z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Dodatkowo, grę cechuje otwarte PvP, które dodaje dreszczu emocji podczas eksploracji czy rajdów. Ważną częścią zmagań między graczami są też oblężenia zamków, w których mogą brać tysiące graczy jednocześnie.

video

Lineage II - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
Michał Twaróg • 2016-05-08 11:46:40

Pod wzgledem pvp najlepsza rozrywka jaka wyszła na globie - 10 lat stażu wiec wiem co pisze ;)

 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-06-22 12:56:46 Inaczej niż w przypadku większości tego typu gier, które odstawiam po godzinie, tutaj siedzę już kilka dni. Chyba czegoś takiego szukałem :)
2018-06-21 23:52:42 Super sprawa! Fajnie, że gierki przeglądarkowe wciąż się rozwijają :)
2018-06-21 15:39:12 Dobre wykonanie. Nowoczesny wygląd ale z klimatem, przyjemna rozgrywka.. tylko trochę trudno na początku ale być może to nawet dla niektórych i plus :D