Lineage II • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Lineage II

gra Lineage II

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: NCsoft
Wydawca: NCsoft
Platformy: PC
Premiera: 2003
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa (od 2011 r.)
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 8. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
4.
ILOŚĆ GŁOSÓW 29
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 8.3

Wydana 1 listopada 2003 roku, Lineage II jest jedną z najważniejszych gier z gatunku MMORPG w historii. Została ona stworzona i wyprodukowana przez południowokoreańskie studio NCsoft. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji „Goddess of Destruction” 30 listopada 2011 roku, gra stała się w pełni darmowa. Pozostawiono jednak możliwość dalszego płacenia subskrypcji, co nagradzane jest różnymi bonusami. 23 kwietnia 2013 roku ukazała się polonizacja gry, uruchomiony został także pierwszy polski serwer.

Akcja Lineage II dzieje się 150 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części gry. Fantastyczny świat gry podzielony jest na trzy krainy: Aden, Elmore oraz Gracia. Gracze wcielają się w młodych bohaterów. Do dyspozycji jest sześć grywalnych ras: ludzie, elfy, mroczne elfy, orkowie, krasnoludy oraz cechujące się jednym skrzydłem kamaele. Każda z ras posiada swoje klasy postaci, które dzielą się na kolejne, bardziej wyspecjalizowane podklasy.

Świat Lineage II jest ogromny i bardzo zróżnicowany. Gracze mogą wykonywać liczne zadania oraz walczyć z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Dodatkowo, grę cechuje otwarte PvP, które dodaje dreszczu emocji podczas eksploracji czy rajdów. Ważną częścią zmagań między graczami są też oblężenia zamków, w których mogą brać tysiące graczy jednocześnie.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Lineage II
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze