Lesovik • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Lesovik

gra Lesovik

Gatunek: Inne
Tematyka: Baśnie i legendy słowiańskie
Grafika: 3D
Producent: Giantscraft
Wydawca:
Platformy: PC, konsole
Premiera: TBA
Polska wersja: TAK
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 545. WG GATUNKU Inne
119.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

Lesovik to nowa gra z gatunku hack'n'slash przygotowywana przez polskie studio Giantscraft znane z współtworzenia Giants Uprising. Gracz wcieli się w rolę strażnika lasu (legendarny "leszy/lesovik"), który został wybudzony przez niegodziwych ludzi niszczących jego dom. Lesovik musi zmierzyć się z kłusownikami, drwalami, chuliganami, ludźmi zanieczyszczającymi las, oraz stawić czoło wściekłym zwierzętom, które odwróciły się od praw matki natury. Na bohatera czekać będą również zadania związane z oczyszczaniem lasu, leczeniem wścieklizny, neutralizowaniem trutek oraz uwalnianiem zwierząt z wnyków.

Do dyspozycji gracz otrzyma paletę umiejętności związanych z energią lasu jak używanie do walki roślinności, przemiana czy przywołanie zwierza a nawet kontrola pogody. Oprócz powyższych, produkcja pozwoli graczowi na wytwarzanie przedmiotów, budowanie otoczenia, pułapek na wrogów, a także rozwijanie swojego bohatera jak i jego zwierzęcych pomagierów. Od decyzji gracza zależeć będzie czy okaże się on praworządnym czy mściwym duchem lasu, a następnie, w którym kierunku zmierzy fabuła.


Głównym założeniem rozgrywki jest bardzo duża dynamika poruszania się oraz walki. Gra ma spełniać zadanie typowego hack'n'slasha, gdzie User Interface jest minimalistyczny a od zręczności i pomysłowości gracza zależy wynik death-match’u który rozgrywa się nieustannie. Tryb ten jest szczególnie gloryfikowany przez twórców, którzy obiecali nie wyrywać graczy z rozgrywki długimi i monotonnymi cutscenami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Lesovik
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze