Legend Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Legend Online

gra Legend Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent: The 7th Road
Wydawca: Oasis Games
Platformy: Facebook, Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 181. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
44.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 6.9
OCENA REDAKCJI 6.7

„Legend Online” jest darmowym reprezentantem gatunku massively multiplayer online role-playing game, za którego powstaniem stoi chińskie studio The 7th Road. Premiera gry miała miejsce 25 lipca 2012 roku. Rok później pojawiła się jej polska wersja językowa. „Legend Online” jest produkcją stworzoną na ekrany przeglądarek internetowych. Od niedawna dostępna jest również opcja logowania poprzez Facebooka.

„Legend Online” jest pod wieloma względami typowym przedstawicielem swojego gatunku. Rozgrywka w grze osadzona w fantastycznym świecie, w którym ludzie od zarania dziejów toczyli wojnę przeciwko magicznym bestiom. Gracze wcielają się w postać ludzkiego bohatera w momencie, gdy wyniszczone wieloletnią wojną strony konfliktu zawierają niepewny pokój.
Świat „Legend Online” aż roi się od potworów typowych dla kanonu fantastyki. Na graczy czekają między innymi tacy przeciwnicy jak hordy nieumarłych, smoki, centaury czy aniołowie. Dodatkowo pojawiają się różne kategorie owych stworzeń, które często uległy mutacji, rzucono na nie klątwy bądź stały się zjawami. Lokacje, które gracz zwiedzi podczas swojej przygody z grą są równie zróżnicowane.

Twórcy „Legend Online” dali graczom do wyboru trzy klasy postaci. Rozgrywka jest głównie obserwowana z perspektywy izometrycznej. Wyjątkiem są bitwy, które przypominają klasyczne starcia znane z pierwszych części serii „Heroes of Might and Magic”, gdyż obserwowane są z boku. Poza bohaterami udział biorą w nich rekrutowani przez gracza członkowie drużyny. Podobnie jak inne gry tego typu, „Legend Online” daje możliwość zrzeszania się w gildie i potyczek z innymi graczami na arenach.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Legend Online - drugi gameplay
Legend Online - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Legend Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze