League of Angels 2 • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

League of Angels 2

gra League of Angels 2

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: GTArcade
Wydawca: GTArcade
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 231. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
56.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 6.5
OCENA REDAKCJI 7.3

League of Angels 2 jest sequelem popularnej gry przeglądarkowej wydanej zimą 2013 roku. Po ponad dwóch latach oczekiwań studio GTArcade przedstawiło swoje najnowsze dzieło z serii Fantasy MMORPG. Mimo ogromnych sukcesów i wielu zdobytych nagród  twórcy nie osiedli na laurach i przygotowali jeszcze lepszą produkcję

W drugiej części ponownie wcielamy się w bohatera, który wraz z anielską pomocą ma sprowadzić zagładę na wszelkie zło tego świata. Twórcy wprowadzili do gry wiele urozmaiceń. System rozwoju głównej postaci, jak i sojuszników został rozbudowany. Rozgrywka oferuje nam pomoc prawie 60 aniołów i bohaterów z trzech różnych królestw. Dzięki ich nowym umiejętnością mają oni większy wpływ na losy bitwy, a liczba kombinacji ustawień bojowego szyku rośnie z każdym nowo uzyskanym sojusznikiem.

League of Angels 2 skrywa w sobie trójwymiarowy silnik graficzny oraz dopracowane efekty wizualne. Świetna oprawa dźwiękowa nie pozwala nam odłączyć się od pięknego świata. Gra oferuje elementy rozgrywki PvP i PvE, niestety system walk jest w większości zautomatyzowany . Produkcja jest darmowa, lecz skrywa w sobie mnóstwo mikropłatności.

Zobacz także pierwszą części gry League of Angels
Zobacz tak że trzecią część gry League of Angels III

*/*/
  • Sonda League of Angels 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze