League of Angels • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

League of Angels

gra League of Angels

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent: Youzu Interactive
Wydawca: Youzu Interactive
Platformy: Android, iOS, Przeglądarka internetowa
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 264. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
68.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 6.2
OCENA REDAKCJI 7.0

League of Angels to gra reprezentująca gatunek massively multiplayer online role-playing game, której premiera na Zachodzie miała miejsce 10 grudnia 2013 roku. Za jej powstaniem stoi cieszące się uznaniem graczy chińskie studio Youzu Interactive. Jest to produkcja, której rozgrywka odbywa się w oknach przeglądarek internetowych oraz na ekranach urządzeń mobilnych. Obecnie dostępne są trzy wersje językowe: angielska, niemiecka oraz francuska.

League of Angels przenosi graczy do fantastycznego świata, którym rządziła rasa potężnych stworzeń, powszechnie utożsamianych z aniołami. Ich obecność sprawiła, że w krainie przez wieki panował pokój i dobrobyt. Sytuacja uległa drastycznej zmianie w momencie, gdy stojący na czele sił zła Suurde odebrał aniołom moc. W ich obronie stanęli jednak ludzie, których celem jest przywrócenie swoim obrońcom dawny majestat.

Rozgrywka w League of Angels pozwala graczom wcielić się w role bohaterów, których zadaniem jest wykonywanie zadań, walki z potworami, ruszanie na ratunek zagrożonym aniołom, a także zbieranie diamentów oraz złota. Starcia z siłami zła odbywają się w systemie turowym. Gracze mają do swojej dyspozycji dziesiątki unikalnych bohaterów oraz aniołów, którzy wchodzą w skład ich drużyn. Twórcy dali również możliwość testowania swoich umiejętności przeciwko żywym przeciwnikom na specjalnej arenie.

League of Angels może pochwalić się dopracowaną grafiką. Modele postaci prezentują się w niej bardzo ładnie, a lokacje obfitują w szczegóły. Godna polecenia jest również wymagająca strategicznego myślenia mechanika, która z pewnością przypadnie do gustu wielu takich serii, jak „Heroes of Might and Magic” oraz „Disciples”. Warto także pamiętać, że jest to produkcja darmowa.

Zobacz także drugą części gry League of Angels II
Zobacz tak że trzecią część gry League of Angels III

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda League of Angels
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze