Last Chaos

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NAKO T-Entertainment
  Wydawca: gamigo AG
  Platformy: Windows
  Premiera: 2006
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     266. 4.3 Fantasy MMORPG
  73.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  3
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Last Chaos” jest darmową grą z reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, za której stworzeniem stoi południowokoreańskie studio NAKO T-Entertainment. Prawa do gry obecnie należą do znanej firmy Aeria Games, a jej europejskim wydawcą jest niemiecka grupa Gamigo AG. Premiera „Last Chaos” miała miejsce 12 maja 2006 roku. Wśród kilku dostępnych wersji językowych dostępna jest również pełna polska wersja.

Akcja „Last Chaos” odbywa się na pogrążonym w konfliktach fantastycznym świecie zwanym Iris. Gracze wcielają się w niej w jedną z sześciu grywalnych klas, które nie odbiegają zbytnio od innych reprezentantów gatunku. Wśród dostępnych zajęć w grze pojawiają się osobiste podziemia oraz rozbudowane systemy rzemieślnicze i handlowe. Ponadto, dla spragnionych współpracy z innymi graczami, „Last Chaos” oferuje tak zwane publiczne świątynie, w których odbywają się starcia z kolejnymi hordami potworów.

Świat przedstawiony w „Last Chaos” jest bardzo rozbudowany. W grze pojawiają się cztery miasta, w których gracze mogą bezpiecznie handlować, poznawać nowe umiejętności oraz komunikować się z innymi towarzyszami przygody. Twórcy wprowadzili również możliwość zrzeszania się w gildie, dzięki czemu gracze mogą brać udział w potężnych oblężeniach oraz wojnach.

video

Last Chaos - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2018-08-10 22:41:59

Gra została przeniesiona na Xanthus.pl gdzie jest poprawiana. Serwer wydawcy niestety to szmira i jest 100 procent PTW dlatego mało kto tam został

 • Sonda Last Chaos
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.