Krunker.IO • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Krunker.IO

gra Krunker.IO

Gatunek: Shootery
Tematyka: Sieciowy shooter
Grafika: 3D
Producent: Sidney De Vries
Wydawca: Yendis Entertainment
Platformy: WWW
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 131. WG GATUNKU Shootery
21.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Krunker.io to przeglądarkowa strzelanka pierwszoosobowa stworzona przez szwajcarskiego programistę Sidney De Vries. Została ogłoszona jedną z najlepszych gier .io 2019 roku stając się jednocześnie prawdopodobnie najlepszym przeglądarkowym FPS’em.

Celem gracza jest zbieranie punktów za zabójstwa innych graczy lub wykonywanie zadań w różnych trybach rozgrywki. Gracz posiadający na swoim koncie najwięcej punktów, wygrywa. Najpopularniejsze dostępne tryby to tradycyjny Team Deathmatch oraz Każdy na każdego. Gra posiada zaskakująco rozbudowane mapy, gameplay jest dynamiczny, a progres naszej postaci jest bardzo satysfakcjonujący. Gra będzie nas nagradzać za regularne odwiedzanie strony. Aby dodać kompleksowości, w grze dostępnych jest kilka klas, takich jak Triggerman, Hunter oraz Detektyw. 


Oprawa audio-wizualna również potrafi zaskoczyć przy pierwszym kontakcie z grą. Styl artystyczny gry stoi w rozkroku między minecraftem oraz Team Fortress. Od strony technicznej gra ma się bardzo dobrze. Dostępny jest nawet wbudowany czat głosowy, który umożliwi łatwy kontakt z innymi graczami na polu walki. Obrany przez twórców styl graficzny nie wymaga ogromnej mocy do wyrenderowania mnogiej ilości klatek na sekundę, zatem gra jest dostępna dla niemal każdego tu i teraz. Krunker.io może się okazać najbardziej udanym przeglądarkowym FPS’em dzięki swojej kompleksowości. Opcje personalizacji dostępne w grze są naprawdę szerokie i nie można narzekać na brak zawartości. Zwłaszcza, że gra jest stale rozwijana, a kontakt deweloperów z graczami przebiega bardzo swobodnie. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Krunker.io - Gameplay [HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Krunker.IO
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze